Jump to content

OCAZIE! E46 318D facelift 6000 euro


florin227

Recommended Posts

Eu zic ca pretul reflecta si starea masinii. O fi pret bun 5500 insa mai trebuie bagati bani ca sa te poti folosi de ea cu placere. Daca era 320d 150hp era alta treaba.

 

Ai si tu dreptate . 95% din masinile care se vand se cer preturile umflat pe ele si sunt poate mai praf ca asta . Singura diferenta e ca acest om spune ce are.....si scade din pret !

Link to comment
Share on other sites

Am 2 intrebari, 1, farurile is fara xenon nu? Nu vad nici o lupa in ele si nici sistem de spalare iar in una din poze se vede umpic butonul de reglaj. Sau ai montat ulterior. Daca da, este Oem sau de pe piata?

2. Ce probleme are la climatronic?

Link to comment
Share on other sites

Am 2 intrebari, 1, farurile is fara xenon nu? Nu vad nici o lupa in ele si nici sistem de spalare iar in una din poze se vede umpic butonul de reglaj. Sau ai montat ulterior. Daca da, este Oem sau de pe piata?

2. Ce probleme are la climatronic?

1. Farurile sunt xenon. Sunt montate ulterior dar in Germania, asa am luat-o, nu stiu daca OEM .

2. Nu stiu ce probleme are clima. Nu raceste cum trebuie si baga pe o parte rece pe o parte cald.

 

Esti proprietar in acte? ITP valabil?

?

Masina e pe firma. ITP-ul este pana in februarie. Daca nu o vand pana autnci o sa ii rezolv toate problemele, ca oricum are nevoie de parbriz ca sa treaca ITP-ul si o vand la alt pret.

Link to comment
Share on other sites

Masina e pe firma. ITP-ul este pana in februarie. Daca nu o vand pana autnci o sa ii rezolv toate problemele, ca oricum are nevoie de parbriz ca sa treaca ITP-ul si o vand la alt pret.

Stai sa vezi daca iei pretul asta pana la alt pret...Spor la vanzare!!!

Link to comment
Share on other sites

Am 2 intrebari, 1, farurile is fara xenon nu? Nu vad nici o lupa in ele si nici sistem de spalare iar in una din poze se vede umpic butonul de reglaj. Sau ai montat ulterior. Daca da, este Oem sau de pe piata?

2. Ce probleme are la climatronic?

1. Farurile sunt xenon. Sunt montate ulterior dar in Germania, asa am luat-o, nu stiu daca OEM .

2. Nu stiu ce probleme are clima. Nu raceste cum trebuie si baga pe o parte rece pe o parte cald.

 

Farurile au montat xenon aftermarket, nu ar fi o problema asta.

La partea cu clima va trebui dat bordul jos, probabil ceva servomotor defect.

Link to comment
Share on other sites

Am 2 intrebari, 1, farurile is fara xenon nu? Nu vad nici o lupa in ele si nici sistem de spalare iar in una din poze se vede umpic butonul de reglaj. Sau ai montat ulterior. Daca da, este Oem sau de pe piata?

2. Ce probleme are la climatronic?

1. Farurile sunt xenon. Sunt montate ulterior dar in Germania, asa am luat-o, nu stiu daca OEM .

2. Nu stiu ce probleme are clima. Nu raceste cum trebuie si baga pe o parte rece pe o parte cald.

 

Farurile au montat xenon aftermarket, nu ar fi o problema asta.

La partea cu clima va trebui dat bordul jos, probabil ceva servomotor defect.

 

 

La partea cu clima trebuie incarcata instalatia cu freon , atata tot , la fel am patit si eu , dupa incarcare merge perfect

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.