Jump to content

bmw 320i - 316i


CosminE36

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Io's de ce razi prietene?care e problema ta?da as fi interesat..,ce esti asa nedumerit?e vreo problema ceva?te-am bagat eu in seama?dute omule vezi ce mai faci pe la masina,mai fa-i o poza,mai bea un energizant langa ia si uita-te la zapada,mai strage vreo 2-3 pe langa ia,mai da o cheie,mai laud-o,si dupa te duci si faci un dush cald si consideri ca ai mers cu masina,te-ai relaxat,vrei sa-ti spun ce am patit eu astazi cu ea?ca nu am avut cum s-o parchez?din cauza zapezii?riscam sa raman cu bara pe jos daca luam in botul masinii vreo 50 kg de zapada,ca am ramas inzapezit in cea mai banala parcare?iar celalalt cu aia..din avatar te simti cu musca pe caciula?pai normal prietene daca ai un greder asta-i viata...stai cu ea in parcare pe timp nasol,eu nu vreau prietene sa stau cu ea in parcare ca de aceia ai platesc asigurare si impozit,ma intelegi?tu cel cu aia neagra din avatar ,zici ca e crocodil care sta pe mall,omule nici Ferarri nu are garda aia ce o ai tu,ca sa vezi ce ai putut face la o masina cu care circuli in Romania,deci daca poate sa-mi de-a detalii initiatorul topicului despre acel coupe,salut.
Link to comment
Share on other sites

Io's de ce razi prietene?care e problema ta?da as fi interesat..,ce esti asa nedumerit?e vreo problema ceva?te-am bagat eu in seama?dute omule vezi ce mai faci pe la masina,mai fa-i o poza,mai bea un energizant langa ia si uita-te la zapada,mai strage vreo 2-3 pe langa ia,mai da o cheie,mai laud-o,si dupa te duci si faci un dush cald si consideri ca ai mers cu masina,te-ai relaxat,vrei sa-ti spun ce am patit eu astazi cu ea?ca nu am avut cum s-o parchez?din cauza zapezii?riscam sa raman cu bara pe jos daca luam in botul masinii vreo 50 kg de zapada,ca am ramas inzapezit in cea mai banala parcare?iar celalalt cu aia..din avatar te simti cu musca pe caciula?pai normal prietene daca ai un greder asta-i viata...stai cu ea in parcare pe timp nasol,eu nu vreau prietene sa stau cu ea in parcare ca de aceia ai platesc asigurare si impozit,ma intelegi?tu cel cu aia neagra din avatar ,zici ca e crocodil care sta pe mall,omule nici Ferarri nu are garda aia ce o ai tu,ca sa vezi ce ai putut face la o masina cu care circuli in Romania,deci daca poate sa-mi de-a detalii initiatorul topicului despre acel coupe,salut.

MUHAHAHAHAAAA hai ca esti prea tare! nici nu are rost sa ma enervez pe tine :) esti chiar distractiv

 

eu merg cu masina pe unde vreau, cand vreau si cum vreau, nu am nicio problema

 

stiu ca ti-au mai dat si altii sfaturi in privinta vanzarii masinii insa vad ca nu i-ai ascultat, pana nu incerci si altceva nu ai sa vezi daca e de vina masina sau soferul :)

 

iti dau si eu acelasi sfat: VINDE-O si ia-ti alta !!! eventual alta mai inalta :lol:

Link to comment
Share on other sites

Comine cum arata acel 316i automat?da-mi si mie mai multe detalii,cu garda la sol cum sta?e inalta?din ce an este?

 

Se regleaza automat garda la sol in functie de greutatea pasagerilor, numarul Km ce se vor a fi parcursi si conditiile de trafic.

Dar are scaune sport ca asa s-au facut toate.

Edited by DanS
Link to comment
Share on other sites

Ce bine era Dane daca se regla...,doamne era vis,era extaz,pe mine m-ar interesa masina 316i dar sa vad si eu o poza cu ea,sa vad cum arata,sa arate a masina,ca daca o fi cum are poza un tip in avatar,cea neagra pe iarba,sau unde o fi,aia e cosmar,aia e purgatoriu la domeniu auto,mai bine mi-a-si tine jarca cu suspensie sport,macar stiu ce am,asa ce fac dau un cancer si iau sida?ce fac o tin de poza?impozit platit,asigurare,pai da-i in puii mei de masina,scuzati-mi expresia,ca nu o tin de poza,uite in seara asta am fost plecat,am fost cu alta masina,o alta marca,pai cu jarca aia cu vanos as fi putut sa ma duc?sa-mi fac nervi,o bag in masa ,o dau bine nu..asta este,nu are nici scut la baia de ulei,Bobo.....prietene crede-ma ca stiu ce spun,nu inghit masinile care nu sunt si practice.
Link to comment
Share on other sites

Ar fi cea mai mare prostie care ai putea sa o faci :lol:

+1

6 consuma matizelu care are 800cmc si 850kg!

Cred ca numeri pe degete toate modelele de masini otto care pot sa scoata 6 in oras si nu cred ca e vreo una mai lunga de 3m :)

 

Fara A/C, in 2010?!? Nu as sta fara A/C decat daca m-as muta in Norvegia.

 

 

Cutie automata la motor mic: super-nashpa, ca sa nu mai zic de eventualele probleme pe care foarte posibil sa le aiba din momnet ce minte in halul asta cu consumul

Fa o tura cu ea si nu mai ai nevoie de nci un sfat, zic eu.

OFF

@Bogddy: toata lumea de sus pana jos zice sa nu faca schimbul iar tu vrei sa o iei? Ia niste suspensii de la dezmembrari si ai rezolvat problema.

Link to comment
Share on other sites

Ce bine era Dane daca se regla...,doamne era vis,era extaz,pe mine m-ar interesa masina 316i dar sa vad si eu o poza cu ea,sa vad cum arata,sa arate a masina,ca daca o fi cum are poza un tip in avatar,cea neagra pe iarba,sau unde o fi,aia e cosmar,aia e purgatoriu la domeniu auto,mai bine mi-a-si tine jarca cu suspensie sport,macar stiu ce am,asa ce fac dau un cancer si iau sida?ce fac o tin de poza?impozit platit,asigurare,pai da-i in puii mei de masina,scuzati-mi expresia,ca nu o tin de poza,uite in seara asta am fost plecat,am fost cu alta masina,o alta marca,pai cu jarca aia cu vanos as fi putut sa ma duc?sa-mi fac nervi,o bag in masa ,o dau bine nu..asta este,nu are nici scut la baia de ulei,Bobo.....prietene crede-ma ca stiu ce spun,nu inghit masinile care nu sunt si practice.

 

Uite cat e ditamai plugu la tine la avatar si tu vorbesti de altii, ah am uitat, aia e de pe vremea ta de glorie.

Link to comment
Share on other sites

am rezolvat problema consumului la bmw :) nu fac schimbul ieri 29.01.2010

exista un singur mod da e reduce consumul in oras la un bmw egal de motorizare, asa ca imi iau luni un matiz, 1000 de euro din 2003, albastru etc o bestie ce sa mai :lol:) o sa bag o poza 2 cu el aici pe topic.

 

 

ah eu tot nu inteleg ce are masina lui Bogdy, :)) de vrea sa o arunce la careva asa de usor

Edited by CosminE36
Link to comment
Share on other sites

ca e prea joasa.. asteapta sa se inventeze iar urs-ul SUV :))

Si a mea are garda la sol nesimtit de mica si plang in sinea mea la fiecare linie de tramvai din bucuresti, DAR cand va trebui sa imi schimb suspensia, tot din asta imi voi pune.. prietenii stiu de ce :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Asgard amigo daca tie iti place un chin foarte bine,suporta cosmarul ala atunci,eu uite nu pot sa-l suport chiar nu pot sa-l suport,tu nu te duci si tu la o cabana,tu nu vrei sa pelci pe undeva cu masina,iti place sa te invarti cu ea scuza-mi expresia ca un ''c..i intr-o strachina'' intr-o arie mica,sa fi sanatos atunci,imi pare rau de mine ca ma aflu in aceiasi situatie cu a ta dar diferenta este ca tu te complaci in acesta situatie,spui ca ''prietenii tai stiu de ce'',bun succes la mancat seminte,energizante si la discutii intr-o parcare despre cipuri la motor,in cate secunde ai ajuns tu la viteza de 50 km/h si sa te simti bine,mie imi place sa merg fara probleme,sa ma simt bine,nu sa stau cocosat cu scaunul ridicat si cu capul in trapa sa masor gropile in fata,ma repet regret ca si eu sunt in aceiasi situatie cu tine,pe mine ma interesa un schimb dar nimeni nu vine cu o oferta cat de cat,ca nu am sa dau un trascaleta greder si sa iau alta la fel ca nu am facut nici o afacere,nu o-i fi tampit sa iau una asemanatoare ca a lui baiatul ala care are in avatar o panarama din aia neagra,nici rarul nu as putea sa-i fac la una din aia,sanatate.
Link to comment
Share on other sites

nu mie se pare deloc chin, si nici probleme nu am avut cu ea (decat pe transfagarasan cand m-a mancat in rect sa o iau pe un drum forestier pe unde in general circula suv-uri si tractoare :) ) Legat de statul langa masina si spart seminte, crede-ma ca nu ma pasioneaza si am un feeling ca eu merg cu masina mai mult decat tine :lol:) Bafta

PS: Daca as fi panicat ca tine si as conduce stresat din cauza garzii mi-as pune scut, nu as renunta la suspensii

Edited by Asgaard
Link to comment
Share on other sites

Man o-i merge mai mult ca mine dar poate tu rezista sa stai mai mult cu capu' in trapa si arcuit sa fi atent la toate gropile,eu poate nu rezist asa mult,nici pshihic nici fizic,cica masina sport,ce e aia?bun masina sport dar am ajuns sa o conduc ca pe un Aro IMS da-o in p..i mei ca asta nu e placere asta e chin,nu stiu nene nu va inteleg pe unii,sunte-ti foarte putini cu asemenea palceri dar de neinteles,ai plecat la munte zici?pai nu plecam la munte cu o asfel de masina nici gratis,pai am inebunit la cap ca dupa un condus la asa ceva sa dorm 2 zile,mai sunt unii pe aici cica stil,chestii,pozitie la volan,ca ce sa-ti spun,ma dezgusta intr-un cuvant,ma lasa rece,merg de 10 ori mai relaxat intr-o Solenza,Cielo la drum lung decat cu o masina in stilul asta.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.