Jump to content

E92 325i


alex 83

Recommended Posts

Nu stiu cat si-a pierdut din farmec,dar mie inca imi place :twoup: Daca mai are si M-Paket...

 

X3 as vrea 3.0d sau 3.0sd,dar din pacate la noi nu prea sunt si in Germania sunt scumpe

Acelasi lucru vroiam sa raspund eu. E60 cu M-paket int-ext e foarte ok. Ma rog, poate sunt subiectiv. Nu trada marca. A8 e prea balena, o sa ai tot timpul sa-ti iei cand vei mai imbatrani (si atunci seria 7, nu?). Bafta oricum in ce ti-ai propus. Bebica sa fie sanatos.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum e cu intretinerea la un A8.Masina e fab 2006

stiu eu, destul de costisitor insa e o masina fiabila, are un bun prieten si stiu cam tot despre ele. vezi ca in oras poate ajunge si la 18-20 consumul daca ai piciorul greu.

Link to comment
Share on other sites

18-20 pt 3.0tdi la a8?...nu prea cred

de ce nu crezi? ai vb numai cu mincinosi care ti-au spus ca le consuma 12? am zis ca poate ajunge nu ca , consuma numai 18-20.

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

Da,la E60 LCI ma gandesc si eu :twoup: (530d sau 535d)

 

Dar primesc numai schimburi cu:terenuri,camioane,Hummer H2,Opel GT,Porsche Cayman S(+dif de la mine),E90 si E60 dar fara LCI,645ci,Astra GTC,A8,A6,etc...

Edited by alexandru_83
Link to comment
Share on other sites

18-20 pt 3.0tdi la a8?...nu prea cred

de ce nu crezi? ai vb numai cu mincinosi care ti-au spus ca le consuma 12? am zis ca poate ajunge nu ca , consuma numai 18-20.

 

am un prieten de familie cu o asemenea masina si rareori ii consuma mai mult de 15. mers normal, la toate orele, in Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

ok, eu stiu cat consuma asta al prietenului meu, probabil ca merge el mai tare asa...cu siguranta ca daca ar merge normal nu ar trece de 15 insa asta iarna pe zapada ajungea destul de des in jurul valorii de 20

 

deci daca ne-am lamurit cu consumul A8-uluisa nu mai poluam topicul acestei minunate masini :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Depinde...De care materiale vrei,la suprafete mari mai discutam si la pret :twoup:

 

Impecabila masina. S-o stapanesti cu placere. :)

Ms! :)

Foarte tare masina Alex, nu-i pui Mpack exterior? Ar fi ultima chestie de facut...

PS : 5 stele from me :(

Pachet M nu cred ca ii pun,nu vreau sa mai bag bani in ea...

Link to comment
Share on other sites

am citit un topic intreg ca sa vad apoi ca o vinzi. pfff...e frumoasa, singurul lucru deranjant t mine faptul ca e in doua usi dar in rest - maxima. dar tot as vrea cateva detalli despre ea.. am cautatoare de masina. oricum, cat o mai tii.. asa sa ramana. fara jante zgariate :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.