Jump to content

o simpla pisica


marmel

Recommended Posts

e simpla nare nimik facut la motor dar lucrez la ea la exterior.....sunt multumit de ea o am de 1 an probleme pana acum la ea au fost bucsile la bratele de la puntea spate si cureaua de la compresor+imi da nas acum si ma duc maine cu ea la ciclop pe magheru so bag la test.....

motoru este 1800i dotari:dublu climatronic,servo,abs,geamuri electrice fata,oglinzi electrice....

in rest astept sa-i termin estetica exterioara.......numi trebuie puterea mai mare de atat....

post-33543-1269432958_thumb.jpg

post-33543-1269432968_thumb.jpg

post-33543-1269432978_thumb.jpg

post-33543-1269432988_thumb.jpg

post-33543-1269432998_thumb.jpg

post-33543-1269433009_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma duc maine cu ea la ciclop pe magheru so bag la test.....

 

Sa inteleg ca ciclop este un mecanic de pe magheru?

 

Singura chestie care imi place la masina ta sunt jantele, in rest capota, stikerul de pe parbriz si eleronul....speechless

 

 

PS nu mi se pare simpla.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

o sa i le schimb...da mai intai vreau s-o revopsesc toata sau s-o colantez cai mai ieftin....careva vro pila sa o scot mai ieftin????

eu sunt din cta te ajutam cu mare placere dar aici in buc nu cunosc pe nimeni...ce culoare vrei sa o faci??

negru mat

Link to comment
Share on other sites

La cum se prezinta masina acum ar merge un colant dala misto.

 

 

 

Dar daca ii dai jos chestiile care ar putea s-o incadreze la taranisme, vopseste-o.

fii sigur ca dak o colantez zboara stikerele si eleronu...cu toate ca eleronu ma cam ajuta la viteza se simte....deci cunoasteti undeva so colantez un negru mat????

Link to comment
Share on other sites

fara suparare, dar cu bad-boy-ul ala de pe capota ... masina seamana mai mult a nova aia a carui poze umbla pe net, modificata sa arate ca bmw.

nu te supara pe mine ... dar asta e adevarul.

daca tot vrei sa o vopsesti, fa un efort mic, ia o alta capota din dezmembrari, ia o alta masca si gata!!! - nu te vor duce prea scump ... si va schimba radical in bine masina!

Link to comment
Share on other sites

sunt un pic fumurii stopurile.....oricum o sa le schimb da sa rezolv mai intai la motor cu buba care o are orice pisica cu debitmetru sau ce o fi....vad maine cand o duc la test......capota aia cu bara de m arata bine am probato.....o sa vedeti cand o fi gata.....eleronu adevarat arata aiurea e prea mare da tre so vopsesc ca sal pot da jos........am gasit p cineva in pantelimon face la comanda sau cu poza tot kitu pt orice masina din fibra.....o sal pun sami faca un bodykit de m si un eleron frumusel....si vedem porma...sau astept pareri(poze de la voi)....mai multe minti la un loc=aproape perfectiune
Link to comment
Share on other sites

fii sigur ca dak o colantez zboara stikerele si eleronu...cu toate ca eleronu ma cam ajuta la viteza se simte....deci cunoasteti undeva so colantez un negru mat????

E ca la Veyron ?! Se mai ridica dupa 250 KM/H :) :) ?!

 

ma abtin....greu ,dar ma abtin

 

Eu nu am putut face fata ispitei :twoup: !

Link to comment
Share on other sites

...cu toate ca eleronu ma cam ajuta la viteza se simte....

 

Sa fim seriosi, totusi ! Tu crezi ziua ce visezi noaptea ? Nu ne confunda cu daciaclub !

 

Masina, numai simpla nu e ! Badboy look-ul, stickere-le, stopurile, eleronul sunt din alt film. Fix folia negru mat lipseste pentru ca peisajul sa fie complet !

Edited by MihaiC
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.