Jump to content

PIESE BMW E34 SUPER IEFTINE


Recommended Posts

Salutare......

 

Am deschis topicul asta in primul rand ca am o gramda de piese de bmw e34......adica am cumparat un e34 si am primit unul cadou pt piese...dar si pentru cei care au piese acasa, si nu au ce sa faca cu ele ,si ar dori sa le dea ieftin numai sa scape de ele dar sa faca si un bine mai departe....eu mi am pastrat ce am avut nevoie si restul le vand foarte ieftin.....vreau sa spun ca masina a fost adusa din afara si a fost foarte bine intretinuta.......pentru orice piesa , puteti posta aici....sau daca vreti si id de mess : Snoup_godfather@yahoo.com .Vreau sa precizez din nou ca nu cer mult pe piese pentru ca vreau sa eliberez garajul ,am uitat sa mentionez ca nu am piese de motor si cutie.....motorul de pe masina fiind montat pe masina mea , adica un 2500cmc 24 valve , cred ca este e20b25 sau e25b25.......in fine......astept intrebari de la voi....despre orice....o sa revin cu un post cu aproape toate piesele care le am....bafta

Link to comment
Share on other sites

Ai niste poze cu masina?

 

 

din pacate nu am poze cu masina.....si momentan nici nu pot sa fac....oricum eu am demontat mai tot de pe masina........am uitat sa spun ca as dori sa pastrez pentru masina mea extreriorul(adica usile caoptele si aripile...)deoarece ale mele sunt destul de strambe si as dori sa revopsesc masina......si daca tot dau un mesaj sa pun si o lista cu aproape tot ce am de vanzare:

-interior format din scaun sofer ,bord ,stalpi mijloc ,bancheta spate(am si scaunul pasager dar este stricat ,sau blocat)

-4 jante bmw clasice 15" +cauciucuri

-luneta

-pompa servoabs

pt motor e20b25 am alternator ,fisele +distribuitor,instalatii ,bobina inductie , si mai sunt cateva lucruri de care nu mai stiu

-oglinzi

-calculatoare ,releee

-toate geamurile la usi cu tenta albastra

-praguri false

-bara spate

-bara fata este varza asa ca am aruncat o

-radiator AC

-Vas ulei servodirectie

-pilot automat(tot kitul)

-coloana directie

-tot ce se ascunde pe sub bord...:)

 

Mai multe detalii va pot oferi la telefon.....nr :0760348074

oricum eu stau in mogosoaia langa bucuresti.....pt cei din bucuresti puteti veni sa vedeti care sunt piesele.....bafta

Link to comment
Share on other sites

cat vrei pe pilotul automat,ce contine kit-ul?ca sa il montez pe o masina care nu a avut mai trebuie ceva in afara de ce ai tu?

 

 

 

sincer kitul de pilot nu stiu exact ce contine........da in mare parte iti pot spune.......are in fata la motor 2 module care se conecteaza la 2 mufe(binenteles).....si in interior inca o maneta.......acuma restul de fire si etc nu mai stiu daca se potrivesc sau trebuie sa mai adaugi ceva......a mai sunt cativa senzori la fiecare pedala.....eu iti dau tot ce am la el....ideea e sa te interesezi si tu undeva daca se poate monta....daca mai ai nevoie de ceva si ma poti suna sa vorbim.....cat despre pret nu stiu ce sa zic....ofera mi un pret si ne intelegem cumva....bafta

 

si pe bara spate cat vrei?

 

 

 

 

 

bara spate e de culoare gri.....sincer nu stiu cat sa cer.....spune mi cat esti dispus sa oferi pe ea si o rezolvam

Link to comment
Share on other sites

inca nu am vandut mai nimic......ajutati-ma sa mi eliberez garajul ca nu pot sa ma apuc sa mi vopsesc masina.....:)......

in mare parte....plasticurile de pe la interior si chestiile mici incep de la 10 lei iar cel mai mare pret va fi de 200 ron.....

am uitat sa trec ca am articulatie fata spate...inafara de bilelete +cap directie...

si mai am un debitmetru de 12 valve 3500(m)il dau repede cu 50 lei....si un debitmetru de 24 valve 50 lei......deci preturile sunt mici......

cu cat mai repede...cu atat mai bine.......

Link to comment
Share on other sites

o piesa din spatele torpedoului, cea de care se sustine acesta in partea stanga? (are o forma mai ciudata, cred ca-i chiar cea cu autocolant cu anunt de filtru de aer pt. habitaclu)

husa frana de mana

husa schimbator

lamela de plastic de sub usa soferului

 

anunta-ma te rog prin mesageria forumului.

 

o piesa din spatele torpedoului, cea de care se sustine acesta in partea stanga? (are o forma mai ciudata, cred ca-i chiar cea cu autocolant cu anunt de filtru de aer pt. habitaclu)

husa frana de mana

husa schimbator

lamela de plastic de sub usa soferului

 

anunta-ma te rog prin mesageria forumului.

Link to comment
Share on other sites

cat ceri pe jante ? din ce an e masina

 

jantele acuma au plecat...in seara asta.....le am dat cu 200 lei...masina este an 94 ......daca te intereseaza alte piese incearca pe nr 0760348074 deorece m am decis sa fac bucati tot si sa duc ori la fier vechi ori la gunoi....vad ca lumea nu are nevoie de piese de e34

am sa pastrez ce o sa consider ca este mai important

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cat ceri pe jante ? din ce an e masina

 

jantele acuma au plecat...in seara asta.....le am dat cu 200 lei...masina este an 94 ......daca te intereseaza alte piese incearca pe nr 0760348074 deorece m am decis sa fac bucati tot si sa duc ori la fier vechi ori la gunoi....vad ca lumea nu are nevoie de piese de e34

am sa pastrez ce o sa consider ca este mai important

 

am vandut aproape tot....mai am stopurile spate...catve piese motor 12 valve.......si o pereche de jante...care nu am reusit sa le dau inca......nu le a mai vrut ultimul client.....

Link to comment
Share on other sites

 

 

va salut pe toti......imi pare rau ca nu am mai raspuns in ultima vreme......aaaa depsre masina...nu prea mai am piese...mai am doar jantele...alea clasice de bmw(spitate) cu capacel....si cateva piese de motor 12 valve......cum ar fi:-alternator ,compresor ac ,electromotor ,un radiator de ac pt motor 24 valve ,injectoare...fise +distribuitor ,cam atat mai stiu....daca va intereseaza ceva din astea dati mi un pm sau un tel pe 0760348074....bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.