Jump to content

Vand caseta directie


Recommended Posts

Din intrebarile pe care le pui se simte frica de a cumpara piese second hand, ceea ce mi se pare si normal. Nici daca iti da cineva piesa de pe masina direct (pt ca pot fi modificati km) tot nu esti sigur, dar asa este mentaliltatea romanului de a fi mintit frumos. Eu asa am facut: am luat-o din Germania si asa a spus omu (daca m-a mintit sa fie la el).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Vreau sa vad poze cu caseta. Accepti plata dupa montarea pe masina la un service in bucuresti?

 

momentan nu sunt in buc si nu am poze la mine, am vandut masina si nu am ce sa mai fac cu ea, dupa mine as dao ka 250 euro. Vrei pret mic si sa fie si ca tine.Vii o vezi, verifici, dai banu si o montezi unde vrei tu si nu o sa mai fie nevoie sa ne mai auzim

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa vad poze cu caseta. Accepti plata dupa montarea pe masina la un service in bucuresti?

 

momentan nu sunt in buc si nu am poze la mine, am vandut masina si nu am ce sa mai fac cu ea, dupa mine as dao ka 250 euro. Vrei pret mic si sa fie si ca tine.Vii o vezi, verifici, dai banu si o montezi unde vrei tu si nu o sa mai fie nevoie sa ne mai auzim

 

Casetele de viteze au doua probleme:

-joc

-curgerea lichidului

 

Fara sa o montez pot verifica decat jocul,dar daca era buna acceptai si in conditiile astea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.