Jump to content

BMW e36 316 coupe


Recommended Posts

cum spune si titlul topicului sunt posesorul unui bmw e36 coupe an 1996 , sper sa va placa

sunt relativ multumit de masina singurul inconveniest este acela ca motorul este micutz

imbunatatiri aduse masini: oglinzi AC Schnitzer , lip pt bara fata AC Schnitzer , praguri M , jante 17'' ,

suspensie sport Bilstein, eleron M ( nu apare in poze deoare ce sunt mai vechi) + dotariile masini din fabricatie:

geamuri electrice,2 airbag,inchidere centralizata, trapa,proiectoare, .

cand am cumparat masina arata destul de rau estetic dar tehnic era mai mult decat ok , ce ma atras mai mult

si din ce cauza am cumparat-o a fost interiorul rosu, la ora actuala masina este pusa la vanzare deoare ce vreau sami iau un e46

de preferabil tot coupe si cu un motor mai mare min 2,0i.

las pozele sa vb

post-33080-1273344347_thumb.jpg

post-33080-1273344397_thumb.jpg

post-33080-1273344452_thumb.jpg

post-33080-1273344474_thumb.jpg

post-33080-1273344502_thumb.jpg

post-33080-1273344519_thumb.jpg

post-33080-1273344688_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

daca sunt invers amandoua muti rotile intre ele.nu e mare arta :))

farurile..............farurile........cu 30% mai putina lumina :twoup:

probabil mergi doar ziua cu ea,altfel e can can.ce nu fac unii pentru a fi diferiti :))

Link to comment
Share on other sites

daca sunt invers amandoua muti rotile intre ele.nu e mare arta :))

farurile..............farurile........cu 30% mai putina lumina :twoup:

probabil mergi doar ziua cu ea,altfel e can can.ce nu fac unii pentru a fi diferiti :()

 

 

visavis de anvelope , leasi fi schimbat eu dar nu mai am ce :) ca mi leau furat pe toate cu tot cu jante , intro dimineata cand ies de pe poarta casei mele am vazut masina pe caramizi

Link to comment
Share on other sites

Ti-au furat jantele?mmmm nasol rau,ce nemernici si nenorociti,apropo,man ce le-ai facut la farurile astea,la mine cand ploua torential a doua zi gasesc unu din ele aburit rau,astea nici daca sunt in stare buna nu mai lumineaza bine tu le-ai mai dat si cu spray
Link to comment
Share on other sites

Vrei sa o vinzi?pai crezi ca ai sanse?ca tare mi-asi dori sa scap si eu de ea,dar....slabe sanse,da vopseste-i pragurile,ia un spray negru si se rezolva,dar cu vanzarea ai cam greu.....,sa scapi de asa ceva in ziua de astazi e minune.
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
ha, in poza pusa de tine, apare si M6-le meu... este de cand am fost si eu la intalnirea din BV :twoup: Ce frumos a fost...

post-669-1273409046_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ha, in poza pusa de tine, apare si M6-le meu... este de cand am fost si eu la intalnirea din BV :twoup: Ce frumos a fost...

 

 

da imi aduc aminte, chiar am stat de vorba cu tine, pacat ca nu mai ai M6

 

Ti-au furat jantele?mmmm nasol rau,ce nemernici si nenorociti,apropo,man ce le-ai facut la farurile astea,la mine cand ploua torential a doua zi gasesc unu din ele aburit rau,astea nici daca sunt in stare buna nu mai lumineaza bine tu le-ai mai dat si cu spray

 

nu este spray este o folie speciala pt faruri , se vede destul de bine cam 70%

Link to comment
Share on other sites

sincer , farurile de E36 sunt si asa vai de capul lor . . . .

 

 

da intradevar se vede cam prost dar ma descurc, oricum mie imi plac asa negre, vreau sai pun folie pe geamuri si sai cumpar niste jante negre cred ca o sa arate fain toata neagra cu interiorul ala rosu, parerea mea...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.