Jump to content

BMW E30


Lt.Powell

Recommended Posts

5 stele de la mine pentru o masina frumoasa, felicitari! Dupa parerea mea ar trebui sa lasi interiorul asa cum este acum. Daca doresti ceva mai deosebit incearca o combinatie cu piele pe margini si alcantara pe mijloc din considerente pracice pentru ca un interior integral din piele se incinge foarte tare vara si se raceste foarte tare iarna, pe cand cel mixt este mai ok.
Link to comment
Share on other sites

pentru ca un interior integral din piele se incinge foarte tare vara

 

 

Eu unde tin masina nu este pic de umbra...si tin sa te contrazic ca se incinge foarte tare pielea, nu se incinge de loc mai tare decat textilul, singura protectie fiind doar un parasolar,in cazul meu.....:pardon:

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

 

nu te-am mai vazut demult prin oras

 

 

Salut, omu ...

 

nu mai mai vazut, ca de vreo 2 ani nu prea mai sunt prin Arad ... decat in vizite scurte

 

Tin sa va multumesc tuturor pentru aprecieri si sfaturi

 

Urmatoarele miscari vin cam asa :

 

1. interiorul ramane absolut neschimbat, imi place asa cum e, nu ii mai fac nimic in afara de muzica

2. suspensia sport reglabila e pe venite

3. trebe neaparat acum sa ii schimb softtopul ca e praf, si e a dracu de scump

4. va veni si alt motor in 6 pistoane :D

 

Incet incet ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cand ma gandesc de unde ai jantele imi dau seama ce scurta-i viata si ce trecatori suntem toti.

 

Din pacate asa e, ne vine timpul la fiecare, mai devreme sau mai tarziu ...

 

si eu vreau bbs rs pe 16 :D

Edited by Lt.Powell
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sper sa ajung sa-i pun suspensia luna viitoare, aveti ceva recomandari de suspensie sport reglabila? pret/calitate ok? Sapt viitoare vreau sa o comand.

 

Inca o poza, pauza de tigara pe autostrada ...

 

Pe unde latra cainii pe tine mah?

 

Eu am pus de la @dani3lll ...fff multumit Ta-Thechnix...200+..€

Sau era praf suspensia mea sau asta reglabila e mai comoda decat ma asteptam.....

Bine e adevarat ca nu avem noi masinile care le avem pt comfort....nu asta e punctul lor forte. :pirate:

 

Am vrut Weitec ...si alte minuni KW ...etc Nu ai sa ajungi niciodata sa folosesti pe strazi acea diferenta....adica sa o duci pana in limite ....ca si pe circuit.

Plus ca ai 2 ani garantie....:goodjob:

 

Felicitari pt soft-top ...la mine next este hard-top.

 

Imi place avatarul tau :p

Voie buna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.