Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Buna. As dori sa achizitionez un 520d an 2009-2011 cu de toate pe el incepand de la bi-xenon si terminand cu cutia automata si neaparat bej/crem in interior, stiti ceva care se merita luata? Am tot citit pe forum si nu inteleg de ce unii zic de motoarele 2.0d ca sunt cu probleme? Multam.

citeste topic-ul dedicat(functia 'search') si te vei lamuri.

Link to comment
Share on other sites

Ala a pus anunt fara poze? LOL.

 

Combinatia e f nefericita. 318i cabrio (care e mai greu decat sedan sau coupe) si cutie automata... Tragi de ea ca de un caine mort si cu un consum nu prea mic.

Link to comment
Share on other sites

 

cea din italia nu are pachet M, nu are idrive. cam scumpa pentru 2006.

 

cea de la bavaria e de cel putin 1 an la vinzare. era si pe vremea cind imi cautam eu masina. n-am vazut-o efectiv. stiu doar ca o masina care sta, este afectata.

Edited by muzica9
Link to comment
Share on other sites

cea din italia nu are pachet M, nu are idrive. cam scumpa pentru 2006.

 

Multumesc pt. raspuns. Cred ca trec pe acolo sa o vad. Oricum, o sa fiu in zona Munchen pt. cateva zile. Daca km sunt reali, mie mi se pare un pret decent(comparativ cu celelalte 335 de pe Mobile).

 

Mai una din RO si am terminat cu intrebarile. O stie cineva?

http://www.autovit.ro/bmw-330-C24682816.html

Edited by rogue
Link to comment
Share on other sites

Multumesc pt. raspuns. Cred ca trec pe acolo sa o vad. Oricum, o sa fiu in zona Munchen pt. cateva zile. Daca km sunt reali, mie mi se pare un pret decent(comparativ cu celelalte 335 de pe Mobile).

 

Mai una din RO si am terminat cu intrebarile. O stie cineva?

http://www.autovit.ro/bmw-330-C24682816.html

Vezi ca ala e pret net. Cu tva e 26.000 EUR

Link to comment
Share on other sites

Razvane - citeste topic-ul asta :)

 

Mik..nu cred ca e dracul atat de negru. Am mers cu fosta masina a lui Myx, actuala lui Mmeg (325ia) si mi-a placut foarte mult. Consumul e putin cam mare pentru ce ofera, dar e92-ul ala e ok per total. Intre timp a aparut o oferta de schimb cu un A5 2.0t, ma intalnesc maine cu proprietarul. Daca se intampla ceva o sa afli de pe clubaudi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mik..nu cred ca e dracul atat de negru. Am mers cu fosta masina a lui Myx, actuala lui Mmeg (325ia) si mi-a placut foarte mult. Consumul e putin cam mare pentru ce ofera, dar e92-ul ala e ok per total. Intre timp a aparut o oferta de schimb cu un A5 2.0t, ma intalnesc maine cu proprietarul. Daca se intampla ceva o sa afli de pe clubaudi :rolleyes:

Pff, scapi de a6 si nu m-ai dat si pe mine o tura :))

 

Dar lasa, ca si A5-ul imi place :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.