Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Cam raritati masinile aduse din Germania de samsari, ca sunt mult mai scumpe decat restul Europei.

 

Sincer sa fiu, masina e misto si vad ca omul a lasat-o cu 178 de mii de km, n-a dat-o sub 100 de mii cum fac toti. In cazul in care n-are real vreo 300 de mii, pare acceptabila, sa nu ne mintim singuri ca se gasesc la vanzare masini vechi de 5-6 ani cu km mai putini de atat.

Link to comment
Share on other sites

Alex are un prieten un e 91 de vanzare 12/2007 in jur de 9300 inmatriculata in romania.

eu vreau sa o dau la schimb cu o masina mai ieftina si diferenta.

 

are o descriere de 2 lei.mi-e scarba de oamenii astia....diferential blocabil,lumini ambiental,scaune cu masaj.cand pe E90 nici nu exista optiunea asta

Link to comment
Share on other sites

Benzinar ? Era vorba de un 320d din spusele tale care iti garantez ca fiind din 2007 nu are 177cp :)

 

 

Da stiu, oricum l-am cautat dupa serie si figureaza ca aveand 177 cai, e din decembrie , si de atunci a aparut motorul cu 177 cai, oricum nu prea il mai vreau acu ca am citit atatea chestii naspa despre motor...

 

Acu ziceam de benzinarul despre care am scris aici (318i din 2008 71 000 km 12 000 euro) care imi place dar da o eroare la catalizator, i-am facut noxele si au iesit in parametrii, am scris acolo exact cat sunt. Si acum nu stiu ce sa fac daca sa-l iau. Adica ma gandesc ca nu are ce sa aibe grav avand in vedere ca noxele sunt bune si consumul e normal nu?

Edited by amilo123
Link to comment
Share on other sites

Salut.Sunt interesant de un bmw e46 320d an de fabricatie 2003-2005 , am gasit una http://www.autovit.ro/bmw-320-C25501723.html , ce parere aveti , sunt un incepator nustiu sigur la ce sa ma uit , orice sfat imi este bun de la voi , chiar astept si propuneri ,bugetul maxim este de 7500. Multumesc frumos!

 

Arata bine masina, si dotata.. Totusi mi se pare ciudat, cum de are folii doar pe partea dreapta, si pe stanga nu are .. S-ar putea sa fi fost lovita.. Km vad ca nu scrie.. Oricum, merita o verificare masina.. arata bine.

Bafta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai eu zic sa il suni si sa il intrebi chestiile astea. Si dupa raspuns, iti cam dai seama daca e vrajeala sau nu.

 

Si inca ceva, centurile la sofer si pasager, chestia aia in care intra centura ar trebui sa fie de inaltime egala, indiferent de pozitia scaunului.

 

Cel de la pasager, e tras in jos, deci a sarit airbagul, si a sarit si capsa de la centura si a tras de centura, se vede usor cablul ala otelit daca te uiti sub scaun.

Edited by WLF
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Asa o sa fac , sa vedem ce minciuni o sa bage. :hyper: Astept si propuneri de la voi de pe forum si daca poate cineva sa ma ajute in alegerea unui e46 , sunt la inceput de drum :D

ps:WLF: Mare om ,mare caracter :thumbsup: mi-ai deschis ochii , mai exista totusi si oameni buni.RESPECT!!! :drinks:

Edited by Gaby Gby
Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-m3-C25683833.html

 

Masina a fost echipata cu un pachet Ac Chnitzer in Germania. jante AcChnitzer,dimensiuni anvelope spate 285/25/R20 fata 245/30/R20, evacuare AcChnitzer,eleron luneta AcChnitzer,pedale/maner frana de mana AcChnitzer,soft AcChnitzer. Pe langa acestea mai are urmatoarele modificari: scaune CSL, eleron tip CSL, splitere carbon tip CSL,difuzor carbon bara spate,suspensie kw stage3,balamale usi LSD, pachet leduri ext/int,stopuri cu leduri,filtru sport GREEN. Modificari in valoare de peste 10000euro

 

Ac CUM?

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-520-C25685138.html

 

 

177 cp, joystick :))

 

Masina se vinde cu pilot cu tot. E chiar super-oferta. Aviz celor cu permisele suspendate, celor fara permis :) Are si volan sport :)) HARDISC ... m-as mira in 2008 ... care de fapt 100 % e 2007 :)

 

 

Ce taran e asta cu masina, a pus maneta de semana cu joystick-ul:))) si zice ca e modelul nou.

Are poza cu motorul , este generatia vechie de 163cp si sustine sus si tare ca e "MOTOR 2.0 177 CP,NEW GENERATION":)) taran obosit

90k km povesti de adormit copii, sigur.

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-m3-C25683833.html

 

Masina a fost echipata cu un pachet Ac Chnitzer in Germania. jante AcChnitzer,dimensiuni anvelope spate 285/25/R20 fata 245/30/R20, evacuare AcChnitzer,eleron luneta AcChnitzer,pedale/maner frana de mana AcChnitzer,soft AcChnitzer. Pe langa acestea mai are urmatoarele modificari: scaune CSL, eleron tip CSL, splitere carbon tip CSL,difuzor carbon bara spate,suspensie kw stage3,balamale usi LSD, pachet leduri ext/int,stopuri cu leduri,filtru sport GREEN. Modificari in valoare de peste 10000euro

 

Ac CUM?

 

E fosta masina a lui Calin de pe forum, cel cu ejante.ro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.