Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

F repede se dau coupe-urile E46 cat de cat ok. Si sunt si putine.

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C29685000.html

 

Nu e singurul care pune 318i ca fiind 320, iar daca e 2004 probabil motorul are 143 de cai nu 150?

 

Nu e f clar in poze dar nu pare sa aiba spalator la faruri deci xenon nu e de fabrica?

 

In rest dotari medii dar arata binisor, ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

pai stai asa ca asta pe mine ca si client, sau pe celalalt user care era interesat de ea, nu ne intereseaza. in anunt nu zice nimic de tva. daca el a masluit factura, e strict problema lui, si el suporta consecintele, nu eu ca viitor proprietar, sa zicem. deci in concluzie, masina e ieftina.
Link to comment
Share on other sites

Pai da bre, am zis eu ceva de tine sau de altu? Am zis de pret, am dat o explicatie ca de aia e mic, ca samsaru a luat-o netto si o da fara sa mai puna tva la pret.

 

Pwla mea, poate ala a furat-o si dea ia o vinde asa ieftin, na, e mai bine?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pai prima data ai zis ca-i pret normal avand in vedere ca e benzina si cheala. acuma zici ca e ieftina totusi, dar asta se datoreaza tva-ului. plm te mai intelege.

 

El ti-a raspuns la comparatia ta cu mobile cea mai ieftina 6400 :)

Link to comment
Share on other sites

El ti-a raspuns la comparatia ta cu mobile cea mai ieftina 6400 :)

 

pai m-am raportat la un site de afara, unde masinile sunt fara taxa. puteam insa sa ma raportez la autovit, unde prima este 6800, in afara de asta si un 325, la care taxa ma gandesc ca e imensa. e mai bine asa? :)

 

LE.alea cu 6800 de pe autovit sunt tot fara taxa.

 

plm, poate gandesc eu mai ciudat. ma raportez la site-ul de unde-si cumpara toata lumea, nu la site-uri de licitatii si alte cele, pt ca majoritatea nu au acces acolo, dintr-un motiv sau altul. asta e de departe cea mai ieftina dintre toate, la diferenta de 400 de euro de prima de pe mobile, la care mai adaugi si drumul. si aia tot asa cheala e. in fine, mie personal mi se pare putin absurd sa zici de asta ca e un pret normal, avand in vedere ca e cam prima ca pret de pe mai toate site-urile de vanzari auto. si pana la urma masina arata decent, chit ca nu are optiuni. mie sincer imi sunt de ajuns AC si geamuri electrice fata.

Link to comment
Share on other sites

Masina a fost luata la o licitatie, poate nu are 126.000 km,probabil ca are anumite defecte si mai este si faptul ca el a cumparat-o netto....ca doar sa nu crezi ca asteapta francezii sa vanda masini ieftine special pentru romani ca semn al amicitiei, sau ca nu sunt si aici o groaza care cumpara masini sa faca export (in tarile africane), ca doar nu au romanii monopol la cumparari auto din Franta sau alte tari si le cumpara la preturi de dumping ca sa le ofere ei la preturi bune pe autovit.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.