Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

A fost un caz cu un E46 lovit destul de rau pe care reprezentanta il vindea ca impecabil si fara accident . Fostul proprietar a fost la ei si s-a dat interesat , a ascultat toata povestea lor infecta cu masina impecabila ....Asa ca nu poti avea incredere . Tot vanzatori de masini sunt si ei .

 

Eu chemam toate televiziunile, pe Dan Diaconescu in Direct si in Reluare, vreo 4-5 vrajitoare, Cancan tot...si scriam si ditamai scrisoarea la Munchen. Cum p..a calului sa isi permita o reprezentanta sa vanda o masina lovita ca fiind "impecabila". Niste mizerii ordinare, oameni de cacat. :sick:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vavaria avea un seria 5 de prin 2004, verde, cu toate clemele la faruri rupte, fara butoane prin interior, fara incalzire (desi scria ca are incalzire), si il vindea in 2011 la pret imens, cu putini km si ca imaculata, si provenienta rRomania.

Dum VIN, provenienta era DE, iar KM erau de vreo 2.5 ori mai multi :)

Link to comment
Share on other sites

Pret bun la asta..http://www.autovit.ro/bmw-318-C21872547.html. Pt cine vrea un E90 la pret redus, pare o oferta buna! :thumbsup:

 

Stie cineva masina? e90 330i B-101-WIP?

http://www.autovit.ro/bmw-330-C22689135.html

 

la ala de 9.000 euro, uita-te la poza nr 7 si zi-mi si mie unde bagi centura soferului :) :purple:

Link to comment
Share on other sites

la ala de 9.000 euro, uita-te la poza nr 7 si zi-mi si mie unde bagi centura soferului :) :purple:

 

Daca te uiti extrem de atent, se vede dracia aia in care bagi centura..e ascunsa dupa scaun, dar se vede putin :rolleyes: . Trebuie apreciata atentia ta la detalii, m-am uita dte vreo 3 ori peste toate pozele si nu mi s-a parut nimic dubios.

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Despre masina asta se stie ceva?

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C21469614.html

 

Hai noroc,

 

Masina este de la mine din oras, e a unui tip care are o firma de protectie si paza. El ca si persoana e OK, il stiu din vedere stiu si masina, acum daca el e a "nu stiu cata persoana si a identificat probleme" ..nu stiu ce sa-ti spun, dar daca e primul proprietar al masinii atunci sigur a avut grija de ea ..e un tip ok.... noi mai suntem colegi de tenis de camp..dar de terenuri nu si partener de "game"

Link to comment
Share on other sites

Mai bine cauta pe goagle fastest laptimes si uita-te acolo sa vezi care e mai rapida, mclarenul asta prietene serios a scos timp mai mic decat 458 italia si decat aventador. Cauta si vei gasi

 

Si am uitat sa adaug ca e si mai ieftin

 

p.s.: tu iti poti lua ce iti place, eu doar am zis ca dpmdv e cel mai tare supercar, nu ca as fi fanboy sau ceva dar daca eu maine castig la loto de exemplu un mp4-12c mi-as lua....

Edited by Cosmin22
Link to comment
Share on other sites

Mai bine cauta pe goagle fastest laptimes si uita-te acolo sa vezi care e mai rapida, mclarenul asta prietene serios a scos timp mai mic decat 458 italia si decat aventador. Cauta si vei gasi

 

Si am uitat sa adaug ca e si mai ieftin

 

p.s.: tu iti poti lua ce iti place, eu doar am zis ca dpmdv e cel mai tare supercar, nu ca as fi fanboy sau ceva dar daca eu maine castig la loto de exemplu un mp4-12c mi-as lua....

n-are nici o legatura ce ai postat tu,cu topicul acesta...!

Edited by CTS
Link to comment
Share on other sites

In afara de ornamentele cromate (gusturile nu se discuta) e ok masina.

 

la asta ma referam....cele de pe manere si bandourile laterale...la geamuri e ok

 

 

trimul inferior de la volan nu ar trebui sa se asorteze cu celelate trimuri?

Edited by darius_x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.