Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Dooh ma poti ajuta si pe mine maine cu o verificare? Dimineata-pranz asa.. :rolleyes:

 

multumesc mult masina mia luat ochii http://www.autovit.ro/bmw-320-C22720667.html jantele de 330 + dotarile chear ma intelesesem cu baiatu la banii si aveam incredere ... inka odata multumesc vreau cv sfaturi in privinta cu un e90 2.0 163 cp etc o seara buna numai bine !!

 

Tot e ok masina, daca nu are probleme serioase pretul e bun. Tine cont si de dotari, masina are optionale care au costat mai mult decat suma ceruta acum pe masina :thumbsup:

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

Dooh ma poti ajuta si pe mine maine cu o verificare? Dimineata-pranz asa.. :rolleyes:

 

 

 

Tot e ok masina, daca nu are probleme serioase pretul e bun. Tine cont si de dotari, masina are optionale care au costat mai mult decat suma ceruta acum pe masina :thumbsup:

 

tin cont de asta dar omu sufla si in iaurt ca sunt km reali si etc omu e bisnitar daca mai negociez cv cu el la pret o iau si asa ?? spune-mi te rog unde sa fac o testare reguroasa la ea ca sa nu am probleme sa vad exact starea tehnica, sa stiu la ce sa ma astept !! multumesc mia spus ca a skimbat la ea(Ulei+Fa+Fu+Fc+Fep/Placute Spate+senzori/Curea Alternator+Role+Intinzatoare/4 Bujii/Curea Clima;Pompa Servo Directie) Toate Noi Trecute pe Factura+Garantie)

Link to comment
Share on other sites

doamne ce idioti ...oare aia nu se gandesc asa putin ca se vede de la o posta ca exista o diferenta .... doar chior sa fii sa nu-ti dai seama..dar in rest... oricine vede.......

 

nu stiu ce e in capul astora...

Link to comment
Share on other sites

probabil o luati ca pe o gluma cand spun ca nu imi place,dar chiar nu ma atrage masina asta.

descrierea este de kkt si masina cred ca ascunde multe hibe.

 

Oricum s-a vandut..proprietarul parea om serios la telefon, nu cred ca e samsar. Orice masina sh are hide, depinde cat de consistente sunt.

Link to comment
Share on other sites

Oricum s-a vandut..proprietarul parea om serios la telefon, nu cred ca e samsar. Orice masina sh are hide, depinde cat de consistente sunt.

hai ma razvan...pe bune era om serios?tu vezi ce descriere de rahat este acolo?

BMW 320 SI EDITIE LIMITATA (PENTRU PASIONATI)..fabricat in 2007 in numar total de 2600 bucati(intrati pe google si va convingeti).Total diferita de masina de serie care are doar 150cp!!!SCAUNE SPORT REGLABILE SI INCALZITE,BIXENON ADAPTIV,TRAPA ELECTRICA,SCHIMBATOR SI PEDALIER M POWER,OGLINZI ELECTRICE INCALZITE SI HELIOMATE,JANTE ALIAJ BMW MOTORSPORT 18",ANVELOPE RUNFLAT,PACHET M POWER EXTERIOR FATA-SPATE,PRAGURI INSCRIPTIONATE,CERTIFICAT DE AUTENTICITATE.ASIGURATA FULL CASCO.ACCEPT ORICE TEST!!!!!

 

 

ca sa umple pagina cu rahaturi...cum vine asta M power..adica tot ce am eu de M pe masina este power sau powerpuff girls ?

 

masina tind sa cred ca nu este 2007 din anumite motive.in fine...s-a vandut..eu zic ca este marlanita peste masura.

 

edit:

anii de fab ai si-ului

 

09.2005-08.2006

http://www.realoem.com/bmw/select.do?kind=P&series=E90&body=Lim&model=320si&zone=ECE&prod=20060800&arch=0

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.