Jump to content

Vi se face un cadou...


Romulus

Ce alegeti un E30 sau un E90?  

117 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hard choice....dak ar fi sa aleg dupa c spune inima as alege E30 dar dak ar fi sa aleg dupa c spune mintea as alege E90.Evident e90 are mult mai multe calitati decat e30 doar e vorba d niste masini fabricate la diferenta d 15-20 ani dar evident si eu as alege E90 :blink:
Link to comment
Share on other sites

Pai park regula era sa nu'l vinzi....ori il primesti si te folosesti de el ori il returnezi :) Dar sa fim sinceri...cine are atatia bani inkt sa dea E90'uri cadou....Un E30 ar mai merge sa'l faci cadou....deci tot la E30 ramanem :blink: Edited by yula
Link to comment
Share on other sites

Pai park regula era sa nu'l vinzi....ori il primesti si te folosesti de el ori il returnezi :) Dar sa fim sinceri...cine are atatia bani inkt sa dea E90'uri cadou....Un E30 ar mai merge sa'l faci cadou....deci tot la E30 ramanem :blink:

119653[/snapback]

E90 cu ochii deschisi, inchisi si intredeschisi :). Pentru dotari, calitati, new look si aspectul mai familist :)

Link to comment
Share on other sites

Nu am spus k as refuza E90 in favoarea lui E30 din contra,am postat putin mai sus...dar am spus k nu cred k cineva ar fi asa nebun si plin de bani incat sa faca E90'uri cadou....poate un E30 mai merge sa'l faci cadou...... :blink:

 

Daca voi cunoasteti persoane care fac E90'uri cadou spuneti'mi si mie.... :)

Edited by yula
Link to comment
Share on other sites

Sondaju' asta e ca si cum ai alege intre o hartie de 100 de lei cu Balcescu si una cu Caragiale. Hai ba' ca n-are sens. Si atunci si acum, tot pe suma asta se joaca alba-neagra :blink:

 

Poate ar merita facut sondajul asta peste 20 de ani.

Link to comment
Share on other sites

Vi se face cadou...o femeie de 20 de ani virgina,si una de 40 de ani virgina...ce alegeti? :blink:)

118250[/snapback]

 

Depinde, intre Britney Spears si Demi Moore... as alege-o pe Demi !

Si ca sa revin si eu la subiect, am votat E90-ul. Pentru ca e o masina noua, si mult mai avansata tehnologic decat E30.

...si poti sa-i faci si CASCO !!! :)

Link to comment
Share on other sites

e30 a fost masina care m-a facut sa iubesc BMW-ul, avea 200 si nu stiu cate sute mii km eu am mai mers 100 si acum inca mai functioneaza, o mai vad din cand in cand... Nu am condus e90 - am un e46- dar sunt convins ca este o placere sa o conduci si nu numai.. As alege e90
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.