Jump to content

Dezmembrez BMW


Recommended Posts

pentru E34 535i ma intereseaza radiatorul de racire + ventilatorul aferent. Si in ce bani. ?

Multumesc.

 

 

Motorul este 6 in linie sau V8 ?!?

 

 

Si eu sunt interesat de aceleasi repere......radiator AC+ electroventilator de e34....dap si e vb de 6 in linie, desi din ceea ce stiu, se potrivesc indiferent de motorizare! Vreau un pret si daca pot fi probate....ms!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut , un debitmetru pt motor M50B25TU model " hot-film air mass sensor "cu 4 pini in mufa este ? Daca da , un pret te rog....De asemenea difuzorul de aer dintre radiator si motor dar varianta pentru radiatorul mare de 520mm ( poz 1 in link - http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...g=17&fg=05) daca este si pretul pt el...

Am pus si o poza cu debimetrul , pt comparatie.....

Ms....

 

Am debitmetru si este 300 ron dar nu am difuzorul

 

far stanga pentru bmw e36 ma intereseaza faru clasic nu cu lupa si cu mufa rotunda de conectare la spate(sa nu aiba urechile rupte ) daca ai un pret te rog daca imi poti lasa pe privat sa vad cat mai repede multumesc anticipat

 

 

am faruri dar doar cu lupa... si nu sunt perfecte adika au praf in interior.

 

pentru E34 535i ma intereseaza radiatorul de racire + ventilatorul aferent. Si in ce bani. ?

Multumesc.

 

 

Motorul este 6 in linie sau V8 ?!?

 

 

Si eu sunt interesat de aceleasi repere......radiator AC+ electroventilator de e34....dap si e vb de 6 in linie, desi din ceea ce stiu, se potrivesc indiferent de motorizare! Vreau un pret si daca pot fi probate....ms!

 

 

am radiator de apa de 3.5... pretul este 250 ron

 

Soclu bec pentru semnalizator lateral de E46.... Mi-au furat semnalizatoarele si am cumparat altele...care au venit fara soclu....

 

 

imi pare rau la fel am si eu semnalizatoarele dar nu am soclurile.

Link to comment
Share on other sites

VAND MOTOR M52 2.500 cmc 24v vanos an 1998 PRET 500 EURO
Link to comment
Share on other sites

Ai galerie evacuare e39 525d?

 

imi pare rau dar am unua singura si o vand cu tot cu motor.

Link to comment
Share on other sites

salut.

m-ar interesa pt un E46 fl sedan din 2002, 320d-150cp cutie automata, urmatoarele piese:

-radiator racire

-radiator clima

-electroventilator

-difuzor de aer (cel dintre motor si radiatoare)

-trager

-intaritura bara

-capota

-far dreapta bixenon (poate fi si deteriorat)

-vas expansiune

Link to comment
Share on other sites

Partea inferioara a admisiei de pe un E30 318is?

 

Piesa 1

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=11&fg=40

 

 

o am si este 100 RON

Link to comment
Share on other sites

sal..........ai cumva ornametul de partea dreapta acela care vine deasupra usilor la un e46 facelift????

 

 

nu il am imi pare rau.

 

Bara fata e39 facelift cu pdc si spalator far

 

 

nu am decat unua singura si este simpla.

 

piesa care are codul 64118369807, este vorba de robinetii de caldura pt e46 diesel. o ai?

 

 

ce cod mi-ai dat tu este de e46 m3 sau de z3 m, nu vad legatura cu diesel-ul !?!? adika stiu ca radiatoarele sunt aceleasi dar nu sunt sigur ca sunt si robinetii. eu am robinetii dar nu sunt de diesel.

 

salut,asa ceva ai (magazie casete e36)

Uite si o poza ca sa iti faci o parere despre ce vb

http://www.uploadhouse.com/viewfile.php?id...3&showlnk=0

 

 

NU mai am nici un fel de tunel cu cotiera...

 

O pompa servo pentru E46 320d din 2000 136CP?

 

Imi pare rau dar nu am nici una ca nu am prea avut diesel la dezmembrat.

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrez BMW E30 316, 318, 320, 325,

E36 316, 318, 320, 325, 328,

E34 520, 525, 528, 530, 535, 540,

E39 520, 523, 525, 528, 530, 535, 540,

E46 316, 318, 320, 323, 325, 328i,

 

4 , 6 si (v8) pistoane, motor, cutie viteze, electromotor, alternator, arcuri, amortizoare, planetare, radiatoare, piese caroserie (usi, capote, haion, aripi fata - spate, plafon, praguri, bari protectie) elemente optice (faruri, stopuri, proiectoare), geamuri (geamuri usi, parbriz, luneta), elemente interior (scaune, banchete, tapiterii usi, tavite portbagaj, ornamente plastic), jante aliaj, roti tabla, anvelope, ori ce calculator de motor, instalatii electrice, popme abs, pompe servo, navigatie mica (E39, E38), DSC, ASC, Diferentiale (open si Blocant) etc

Oferim si montaj de piese, schimburi de motoare, cutii de viteza, grupuri, intalatii electrice, etc

 

Preturile sunt discutabile si pentru mai multe detalii 0765.880.510; 0765.964.241

 

Piesele se pot trimite si prin curier in tara, cu excepita, geamurilor laterale sau a parbrizelor si lunetelor.

salut

amortizoare fata pentru e 36 320i din 94 ai?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.