Jump to content

Dezmembrez BMW


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salut,

Ma intereseaza burduful care vine peste zona incercuita din poza de mai jos si motorul care actioneaza sistemul de inchidere.

post-15083-1284819015_thumb.jpg

 

De asemenea grila urmatoare:

post-15083-1284819317_thumb.jpg

 

Este pentru un e46 nFL.

 

incuietoarea este 80 de ron si aerisirile de pe bord sunt 40 de ron. 0765.880.510

 

salut, pentru un E36,1.8l ma intereseaza daca ai bascula stanga spate (e pe tamburi) completa si un pret te rog. Merci

 

 

o am si este 150 ron

 

Un pret pentru bara fata de E34 (facelift)? Preferabil cu spalatoare pentru faruri si senzorul ala de temperatura exterioara (sau da-mi un pret pentru toate).

 

De asemenea m-ar interesa si niste fete de usi pentru E34, o culoare deschisa sau cele cu trimuri de mahon daca ai. Poze + pret. Mersi!

 

IMI pare rau dar nu mai am interioare de e34, si nici bara fata nu am

 

bascula fata dreapta si amortizor fata (amandoua complete) pt e46 nfl?

 

 

Le am si pretul la pachet este 450 ron bascula + amortizor

 

Un vas d expansiune pt un e46 318i din 2002 facelift?

Si dak exista la ce pret?

Astept raspuns, multumesc!

 

 

am vas de expansiune dar nu este de facelift si nu stiu daca se potriveste (nu am incercat niciodata).

 

o finala de 325i sau 330i?

 

daca imi zici si de ce model....

 

salut ptr un bmw e 34 525 tds ai pompa elec trica de apa cea de sub robineti si daca da la ce pret

 

 

cred ca o am dar eu mut service-ul din popesti in bucuresti noi si nu stiu sa iti zic exact acuma, dar cred ca o am, revin-o cu un telefon in 3-4 zile sa apuc sa mut totate piesele.

 

geam fata dreapta pt e46?

 

 

il am geamul pe dreapta fata si este 150 ron

 

salut, mocheta crem pentru un e36 coupe, ai?

uite anuntul meu

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...p;#entry1234016

 

 

imi pare rau nu o am dar am un inerior de 4 usi recaro portocaliu daca te intereseaza

 

salut o evacuare de e30 325xi sau 325i se poate gasii la tine??atasez 2 poze sa fiu mai expicit

 

imi pare rau dar nu am evacuare oem de e30 2.5

Link to comment
Share on other sites

Salut !

 

Ai urmatoarele piese ?

 

- toate bandourile de pe bara fata (inafara de cel ce sustine numarul , bara normala de sedan nfl)

- sigla capota

- maciulie schimbator

 

Merci !

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrez BMW E30 316, 318, 320, 325,

E36 316, 318, 320, 325, 328,

E34 520, 525, 528, 530, 535, 540,

E39 520, 523, 525, 528, 530, 535, 540,

E46 316, 318, 320, 323, 325, 328i,

 

4 , 6 si (v8) pistoane, motor, cutie viteze, electromotor, alternator, arcuri, amortizoare, planetare, radiatoare, piese caroserie (usi, capote, haion, aripi fata - spate, plafon, praguri, bari protectie) elemente optice (faruri, stopuri, proiectoare), geamuri (geamuri usi, parbriz, luneta), elemente interior (scaune, banchete, tapiterii usi, tavite portbagaj, ornamente plastic), jante aliaj, roti tabla, anvelope, ori ce calculator de motor, instalatii electrice, popme abs, pompe servo, navigatie mica (E39, E38), DSC, ASC, Diferentiale (open si Blocant) etc

Oferim si montaj de piese, schimburi de motoare, cutii de viteza, grupuri, intalatii electrice, etc

 

Preturile sunt discutabile si pentru mai multe detalii 0765.880.510; 0765.964.241

 

Piesele se pot trimite si prin curier in tara, cu excepita, geamurilor laterale sau a parbrizelor si lunetelor.

 

Grija!!! Eu mi-am luat teapa de la ruffryder. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.