Jump to content

A car is reborn


manole74

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ai scos-o la plimbare?

124028[/snapback]

 

 

Se poate? :) Mai am cateva maruntisuri de pus pe ea, dar in proportie de 98%, e gata! :) E prea mare tentatia, atunci cand stai pe bara 2 luni si jumatate. In momentul actual,imi face zile negre releul pentru bujii, pe care nu am alta solutie dacat sa-l cumpar :blink:

Link to comment
Share on other sites

Fiind nou prin zona nu am vazut ca sunt prezentate si lucrari de acest gen.

Sincere felicitari pt masina care arata de vitrina si felicitari pt bafta pe care ai avut-o sa o termini in timp asa de scurt :D

Eu ma chinui de 4 luni deja cu un E21si inca mai stau dupa vopsitori :)

Sa ai bafta si viata lunga si tu si masina!! :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Eu vreau sa ma apuc de al meu , dar sa gasesc undeva mai ieftin  :blink:

124407[/snapback]

 

 

Daca timpul nu-i o problema pentru tine, iti recomand la 100Km de tine niste baieti extraordinari,care fac orice. Iar preturile sunt imbatabile :)

Link to comment
Share on other sites

Dragi Copii,

 

Am reusit fara prea multe cazne sa montez alt releu de bujii, care merge impecabil, asta multumita si mecanicului meu, caruia ii multumesc :blink: In acest moment mai am de montat pavilionul trapei si vasul de strop gel, ca maruntisuri si puntea pe spate cu discuri. Toate acestea in episoadele urmatoare(saptamana viitoare) :)

Link to comment
Share on other sites

Dragi Copii,

 

Am reusit fara prea multe cazne sa montez alt releu de bujii, care merge impecabil, asta multumita si mecanicului meu, caruia ii multumesc :) In acest moment mai am de montat pavilionul trapei si vasul de strop gel, ca maruntisuri si puntea pe spate cu discuri. Toate acestea in episoadele urmatoare(saptamana viitoare) :)

124697[/snapback]

Succes in continuare.... :blink:

Eu am crezut ca esti cu masina prin trafic de mult... :)

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Dragi Copii,

 

Am reusit fara prea multe cazne sa montez alt releu de bujii, care merge impecabil, asta multumita si mecanicului meu, caruia ii multumesc :) In acest moment mai am de montat pavilionul trapei si vasul de strop gel, ca maruntisuri si puntea pe spate cu discuri. Toate acestea in episoadele urmatoare(saptamana viitoare) :)

124697[/snapback]

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Succes in continuare.... :blink:

Eu am crezut ca esti cu masina prin trafic de mult... :)

124731[/snapback]

[/quote

 

 

 

Cetaene Iulian, masina este in trtafic si merge domne' de mai bine de o saptamana!! Ce daca am avut probleme cu releul de bujii? Nu stii ca se poate si pe direct? Masina e super OK! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.