Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

auci...e foarte slaba imaginea si nu pot sa o prelucrez si nici daca as putea nu merita banii pe care ti-as cere. Trebuie reconstruita. Imi pare rau dar asta chiar nu am cum sa o fac. Daca mi-o poti da finala si la rezolutie mai buna o fac.
Link to comment
Share on other sites

A nu, era doar de exemplu ca sa vezi ce vreau eu, o sa caut o poza ca lumea binenteles. Vruiam doar sa stiu daca se poate face ceva de genul asta, ca totusi iepurasul ala are dungile alea prin el si presupun ca trebuie presat pe acolo.
Link to comment
Share on other sites

E foarte greu sa zic chiar imposibil sa pun rasina pe conturul iepurasului sau al literelor. Pot sa fac ceva ce se poate incadra in patrat, dreptunghi, sau cerc. Cum e la tine iepurasul, textul si fondul negru dreptunghiular care sa delimiteze marginile...
Link to comment
Share on other sites

Nu vreau decat iepurasul, dar rosu, scrisul cu GTI il am pe masina. :twoup:

 

Ma omorati...hai fie cauta iepurasul la o rezolutie mai buna, sa il reconstruiesc si sa vad cum pot pune rasina pe el. Dar sa stii ca nu iti pot face la un pret de 10-15 lei. E munca de chinez. Bine nici 60 normal...

 

PS: sa imi spui exact si marimea care o vrei...

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca se gaseste asa ceva pe la dezmembrari, m-as mira, GTI-urile nu vin cu iepurasul pe ele. Eu il vreau pentru ca a mea este de USA, si astia in USA la Golf ii zic Rabbit, si unele au iepurasul.

 

Nu vreau decat iepurasul, dar rosu, scrisul cu GTI il am pe masina. :twoup:

 

Ma omorati...hai fie cauta iepurasul la o rezolutie mai buna, sa il reconstruiesc si sa vad cum pot pune rasina pe el. Dar sa stii ca nu iti pot face la un pret de 10-15 lei. E munca de chinez. Bine nici 60 normal...

 

PS: sa imi spui exact si marimea care o vrei...

 

Ceva de genul asta e ok? Mi se pare o poza foarte buna.

 

http://www.cartype.com/pages/3834/volkswag...lls_rabbit_name

 

Aici sunt chiar si dimensiunile reale:

 

http://www.autogoody.com/servlet/the-548/V...it-Badge/Detail

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Ok, mersi mult. Cand ai o idee despre produsul finit si un pret, da-mi de stire.

 

Ma gandeam acuma sa nu fie intrpretat ceva de genul ca mi-am pus iepurasul Playboy pe masina ca o aluzie, ca nu cred ca multi stiu ca Rabbit=Golf in USA. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Am gasit si in Romania de vanzare, n-as fi crezut. Mersi oricum pentru intentie, apreciez.

 

http://www.accesorii-auto.ro/?page=shop/fl...d2e9ec7a79&

 

Bravo. Mai bine asa.

 

astept si eu o sigla alb-albastra.

ti-am trimis pm cu adresa. ziceai ca o ai facuta. mai vine?

merci.

 

Ti-am trimis. Nu a ajuns? Maine ma duc la posta sa verific.

Link to comment
Share on other sites

Am gasit si in Romania de vanzare, n-as fi crezut. Mersi oricum pentru intentie, apreciez.

 

http://www.accesorii-auto.ro/?page=shop/fl...d2e9ec7a79&

 

Bravo. Mai bine asa.

 

astept si eu o sigla alb-albastra.

ti-am trimis pm cu adresa. ziceai ca o ai facuta. mai vine?

merci.

 

Ti-am trimis. Nu a ajuns? Maine ma duc la posta sa verific.

 

am primit logo-ul.

sa-mi zici cum fac cu plata.

merci

Link to comment
Share on other sites

Am gasit si in Romania de vanzare, n-as fi crezut. Mersi oricum pentru intentie, apreciez.

 

http://www.accesorii-auto.ro/?page=shop/fl...d2e9ec7a79&

 

Bravo. Mai bine asa.

 

astept si eu o sigla alb-albastra.

ti-am trimis pm cu adresa. ziceai ca o ai facuta. mai vine?

merci.

 

Iti trimit PM

 

Ti-am trimis. Nu a ajuns? Maine ma duc la posta sa verific.

 

am primit logo-ul.

sa-mi zici cum fac cu plata.

merci

 

Iti trimit PM

 

Salut,mai onorezi comanda?

 

Salve! Da! Am sa iau comenzile la rand fac o lista si saptamana asta ma ocup de ele.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau dar am cateva probleme de ordin financiar care ma fac sa nu pot onora momentan comenzile individuale. Initial am crezut ca pot sa ma descurc dar nu am reusit. Adica fara sa ma lamentez nu dispun momentan de resurse financiare ca sa cumpar rasina care costa ceva. In momentul in care voi dispune de banii necesari va anunt pe fiecare si cine mai doreste pot sa ii onorez comanda.

Imi cer scuze pentru eventualele inconveniente create!

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau dar am cateva probleme de ordin financiar care ma fac sa nu pot onora momentan comenzile individuale. Initial am crezut ca pot sa ma descurc dar nu am reusit. Adica fara sa ma lamentez nu dispun momentan de resurse financiare ca sa cumpar rasina care costa ceva. In momentul in care voi dispune de banii necesari va anunt pe fiecare si cine mai doreste pot sa ii onorez comanda.

Imi cer scuze pentru eventualele inconveniente create!

nu mi-ai trim. pm cu datele sa-ti platesc sigla.

10 ron, nu? sigla alb-albstru 40 mm

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.