Jump to content

Vand diverse E46


Recommended Posts

Vand ce mi-a mai ramas de la modificari:

 

- set complet trimuri sieblack dunkelgrau 450 lei

- kit subwoofer Harman kardon 300 lei

- kit difuzoare medii spate (2 bucati)harman kardon 200 lei

- kit difuzoare bas fata/spate (2 bucati) harman kardon 200 lei

- consola butoane facelift: incalzire+DSC+HK 250 lei

 

preturile sunt fixe, se acorda o reducere de 3% la fiecare pozitie in cazul in care se cumpara mai multe pozitii din lista (ex: set trimuri + kit sw = 3% reducere din total, set trimuri + kit sw + consola butoane = 6% reducere din total, samd)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

merge conectat la un sony cu iesire de subwoofer ? se poate prinde la e36 coupe pe polita din spate ?

 

sincer, nu cred ca se poate monta pe polita...carcasele au o forma care se muleaza perfect pe polita de E46, nu cred ca e identica cu cea de E36

 

salut man. ce-mi mai trebuie ca sa functioneze subwooferele pe navi mic ?

mersi

 

ciao, sub-urile au amplificator propriu, trebuie doar verificat daca accepta direct semnalul de difuzoare (ca si intrare), in mod normal semnalul vine de la amp HK, daca da, nu mai trebuie decat ceva "sarme" :twoup:

 

kit difuzoare bas fata/spate (2 bucati) harman kardon 200 lei---sunt cele mari din usa ?

 

da, sunt cele mari din usa - la fel sunt si cele de pe polita din spate, difera doar absorbantul fonic /cutia de rezonanta, in principiu am 4 bucati (ambele perechi: fata usi si polita spate)...aveam de gand sa pastrez 2 de rezerva, dar na...

Link to comment
Share on other sites

merge conectat la un sony cu iesire de subwoofer ? se poate prinde la e36 coupe pe polita din spate ?

 

sincer, nu cred ca se poate monta pe polita...carcasele au o forma care se muleaza perfect pe polita de E46, nu cred ca e identica cu cea de E36

 

salut man. ce-mi mai trebuie ca sa functioneze subwooferele pe navi mic ?

mersi

 

ciao, sub-urile au amplificator propriu, trebuie doar verificat daca accepta direct semnalul de difuzoare (ca si intrare), in mod normal semnalul vine de la amp HK, daca da, nu mai trebuie decat ceva "sarme" :twoup:

 

kit difuzoare bas fata/spate (2 bucati) harman kardon 200 lei---sunt cele mari din usa ?

 

da, sunt cele mari din usa - la fel sunt si cele de pe polita din spate, difera doar absorbantul fonic /cutia de rezonanta, in principiu am 4 bucati (ambele perechi: fata usi si polita spate)...aveam de gand sa pastrez 2 de rezerva, dar na...

SALUT,

 

m-ar interesa un difuzor din usa fata daca-l dai .

le-as lua si pe amandoua daca vrei la schimb cu altceva de e46 ca am o gramada de piese ramase si poate-ti trebuie ceva din ele...

Link to comment
Share on other sites

:twoup:))...tare...deci, fiecare dintre voi vrea cate un difuzor de usa, corect?...

 

cand ai timp sa incercam daca merge ? poate te scap de ele ?

 

in principiu se poate sambata, o sa mai cercetez oricum treaba sa fiu sigur, dar daca imi amintesc bine am vaz pe un forum de state pe cineva care a facut treaba asta

Link to comment
Share on other sites

din pacate nu, cred ca iti dai seama ca ar fi stupid sa-l descompletez...:twoup:

 

da !

 

le poti trimite unuia dintre noi pe amandoua si le impartim ... :)

 

ok, era cineva interesat de toate dar s-a razgandit, deci ramane sa va hotarati la cine trimit cele 2 difuzoare de spate

 

ps ca sa nu supar moderatorii :)...mai am la vanzare si celelalte 2 difuzoare de bas harman kardon(de pe polita din spate) in aceleasi conditii de pret si reducere ca si cele de usi si cele 4 difuzoare stock (bas) ale masinii la 100 ron toate 4

Edited by zeronoo
Link to comment
Share on other sites

din pacate nu, cred ca iti dai seama ca ar fi stupid sa-l descompletez...:twoup:

 

da !

 

le poti trimite unuia dintre noi pe amandoua si le impartim ... :)

 

ok, era cineva interesat de toate dar s-a razgandit, deci ramane sa va hotarati la cine trimit cele 2 difuzoare de spate

 

ps ca sa nu supar moderatorii :)...mai am la vanzare si celelalte 2 difuzoare de bas harman kardon(de pe polita din spate) in aceleasi conditii de pret si reducere ca si cele de usi si cele 4 difuzoare stock (bas) ale masinii la 100 ron toate 4

ok,

trimite la mine si-i dau eu lui batory unul la jum. din costuri .

ai pm cu datele mele .

 

@batory : Esti din Bucuresti ?

Link to comment
Share on other sites

din pacate nu, cred ca iti dai seama ca ar fi stupid sa-l descompletez...:twoup:

 

da !

 

le poti trimite unuia dintre noi pe amandoua si le impartim ... :)

 

ok, era cineva interesat de toate dar s-a razgandit, deci ramane sa va hotarati la cine trimit cele 2 difuzoare de spate

 

ps ca sa nu supar moderatorii :)...mai am la vanzare si celelalte 2 difuzoare de bas harman kardon(de pe polita din spate) in aceleasi conditii de pret si reducere ca si cele de usi si cele 4 difuzoare stock (bas) ale masinii la 100 ron toate 4

ok,

trimite la mine si-i dau eu lui batory unul la jum. din costuri .

ai pm cu datele mele .

 

@batory : Esti din Bucuresti ?

nu tati sunt din sibiu ----zeronoo stie ....dar o rezolvam noi incet incet poate sa iti puna tie la pachet pe al tau si pt. al meu vorbesc eu ....cu proprietarul la telefon sau pe mess

 

,,zeronoo,,-am trimis un pm-

Edited by batory
Link to comment
Share on other sites

salut

nu prea ma pricep si deasta intreb. din tot ce ai tu,daca le pun pe masina am sistemul de muzica HK?

ms si bafta

 

ciao, mai ai nevoie de amplificatorul HK, medii fata (nu neaparat) si inalte fata (merg si cele normale, oricum o sa sune mai bine decat pe amp normal), si bineinteles, cablurile de sunet HK, daca vrei sa faci un sistem, te pot ajuta, cu amplif, stiu unul la un pret rezonabil, cred ca are si cablurile

Link to comment
Share on other sites

din pacate nu, cred ca iti dai seama ca ar fi stupid sa-l descompletez...:twoup:

 

da !

 

le poti trimite unuia dintre noi pe amandoua si le impartim ... :)

 

ok, era cineva interesat de toate dar s-a razgandit, deci ramane sa va hotarati la cine trimit cele 2 difuzoare de spate

 

ps ca sa nu supar moderatorii :)...mai am la vanzare si celelalte 2 difuzoare de bas harman kardon(de pe polita din spate) in aceleasi conditii de pret si reducere ca si cele de usi si cele 4 difuzoare stock (bas) ale masinii la 100 ron toate 4

ok,

trimite la mine si-i dau eu lui batory unul la jum. din costuri .

ai pm cu datele mele .

 

@batory : Esti din Bucuresti ?

nu tati sunt din sibiu ----zeronoo stie ....dar o rezolvam noi incet incet poate sa iti puna tie la pachet pe al tau si pt. al meu vorbesc eu ....cu proprietarul la telefon sau pe mess

 

,,zeronoo,,-am trimis un pm-

ok . mie-mi convine mai bine asa .

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pentru usile fata am difuzoarele de bas (care de fapt sunt identice cu cele de pe consola din spate...), sunt identice constructiv(ca si prinderi, dimensiuni) ca si cele normale, schimbarea este plug&play, pretul este 200 lei(stanga + dreapta) la care se adauga transportul cu curier (in cazul in care nu esti din tm)

 

cele bune

Edited by zeronoo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.