Jump to content

My new Joy Toy


BRANDEX

Recommended Posts

da-mi un PM cand ai timp sa trec pe la voi sa fac ce ti-am promis :rolleyes:

 

O sa-ti dau, problema este ca baieti de la vopsitorie nu prea s-au priceput la polishat ca la vopsit si cred ca trebuie sa revopseasca capota sau sa-i mai dea o mana de lac. Cand vrei si ai timp treci pe la garaj sa vezi despre ce este vorba, poate iese din polish.

Merci.

Link to comment
Share on other sites

daca era si putin soare afara era alta poveste ( dpdv al pozelor ) , oricum culoarea este deosebita , masina la fel , in viitorul apropiat o sa mai primeasca ceva atentie pe partea de corectie

 

Da, stiu: si ..soferul e deosebit ai altele! Tu spune cand te/ne ocupam si de a mea?:goodjob:

Link to comment
Share on other sites

cand doresti , doar sa imi dai un PM / sau pe threadul de la servicii cu dorintele tale , daca vrei sa ii facem si partea de corectie lac nu doar protectie o sa mai dureze putintel pana adun tot ce am nevoie , daca doresti doar protectie oricand ne lasa Brandex si Alex sa folosim spatiul :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

cand doresti , doar sa imi dai un PM / sau pe threadul de la servicii cu dorintele tale , daca vrei sa ii facem si partea de corectie lac nu doar protectie o sa mai dureze putintel pana adun tot ce am nevoie , daca doresti doar protectie oricand ne lasa Brandex si Alex sa folosim spatiul :rolleyes:

Ok. Te contactez :thumbsup: Merci

Link to comment
Share on other sites

A iesit super! Sincer, are ..chemare!:laugh: Acero, facem programari?

 

Are are :)

 

in viitorul apropiat o sa mai primeasca ceva atentie pe partea de corectie

 

abia te astept :)

 

arata demential

merci

 

Da bine galbenul de pe faruri / jante cu albastru.

Si soft top :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.