Jump to content

My new Joy Toy


BRANDEX

Recommended Posts

O parere personala, de care poti sa nu tii cont: Incearca culoarea galbena a jantelor pe semnalizarile spate....

Oricum nu cred ca mai este una la fel de frumoasa.

 

M-am gandit si la asta de foarte mult timp, dar nu pot sa stric stopurile alea care au fost o gramada de bani si sunt foarte rare.

Mai am varianta sa le fac pe cele vechi rosii complet, gen US. Cu semnalul galben ca si jantele nu stiu cum or sa dea, o sa rog pe cineva sa incerce un photoshop.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

cred ca totusi la cabrio merge ca interiorul sa fie full piele :) mai ales ca se curata mai usor

 

dar arata foarte bine si asa ! thumbsup.png

 

p.s. trebuie neaparat sa faci ceva cu softtopul

 

Unde mai este utilitatea la full piele la Cabrio? Doar de fite?

Ce are softtopul?

Link to comment
Share on other sites

am avut si eu textil in berlina si sincer..mi se parea jegoasa masina in interior..praful ala care se imprima imediat in tesatura...cum pica ceva pe scaun asa ramane ..patat.. ma gandesc ca decapotat si la cat praf detine tara noastra nu este util sa fie textil din acest punct de vedere :) dar este numai parerea mea

 

a si pielea sa fie clar neagra blush.gif sau rosu/maroniu inchis

 

iar vis a vis de acoperis..pai, pe langa faptul da ca nuca in perete asa alb, mai este si ingalbenit.. :) iar pe tine te stiu perfectionist ..ce zici il faci negru !?

Edited by gelu_bmw
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

am avut si eu textil in berlina si sincer..mi se parea jegoasa masina in interior..praful ala care se imprima imediat in tesatura...cum pica ceva pe scaun asa ramane ..patat.. ma gandesc ca decapotat si la cat praf detine tara noastra nu este util sa fie textil din acest punct de vedere :) dar este numai parerea mea

 

a si pielea sa fie clar neagra blush.gif sau rosu/maroniu inchis

 

iar vis a vis de acoperis..pai, pe langa faptul da ca nuca in perete asa alb, mai este si ingalbenit.. :) iar pe tine te stiu perfectionist ..ce zici il faci negru !?

 

 

Grea matematica asta, softul este galben, nu alb, nu ingalbenit, sa fie in ton cu jantele si farurile :). Se vede putin in degradeuri ca este ud prin anumite locuri ca l-am spalat ptin e la urmele de pe maini de la montaj.

 

Iar in legatura cu interiorul, imi place textilul, nu suport pielea, nu este masina de zi cu zi, este masina de plimbare odata la luna, deci nu cred ca este problema mare cu praful.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Grea matematica asta, softul este galben, nu alb, nu ingalbenit, sa fie in ton cu jantele si farurile :). Se vede putin in degradeuri ca este ud prin anumite locuri ca l-am spalat ptin e la urmele de pe maini de la montaj.

 

Iar in legatura cu interiorul, imi place textilul, nu suport pielea, nu este masina de zi cu zi, este masina de plimbare odata la luna, deci nu cred ca este problema mare cu praful.

 

ok :)

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca Gelu are dreptate, eu la cabrio in vara asta trebuia obligatoriu sa curat piele in fiecare saptamana daca vroiam sa nu iau tot praful pe haine cand ma urcam in masina, avand in vedere ca ai textil praful va intra in material si nu va fi o placere sa-l cureti. Decat daca ai un aparat special de interior ( asa cum am eu :) )

 

Arata bine masina dar fa ceva cu soft-topul ala ( zici ca e de la second-hand) no hard feelings :p

 

Masina sta in garaj sub prelata, iar in legatura cu softul, am explicat mai sus, era ud pe anumite portiuni. O sa revin zilele astea cu poze noi.

 

Daca cumva iti trece prin minte,cred ca ar fi mare pacat sa vinzi asa ceva cand poti s-o scoti din garaj peste 20 de ani si s-o prezinti copiilor sau nepotilor...

 

Masina este de vanzare momentan, dar am pus-o la un pret la care pot sa ma despart de ea, nu stiu daca cineva va oferi acel pret, am nevoie neaparat de o maisna mai mare, am un bebe de 2 luni si el este pe primul loc acum, fiarele mai pot astepta. Oricum am pus si E46-le la vanzare si MINI-ul. Sper sa plece ultimele doua.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.