Jump to content

My new Joy Toy


BRANDEX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bravo mai Manuel, chiat ti-a iesit .... Sper sa reziste multa vreme in starea asta. Sa te bucuri de ea. Felicitari pentru bebel. Cand treci prin Pitesti....call me.

 

Merci merci merci!!!

Trebuie sa reziste, nu este o masina de zi cu zi.

Lasa-mi pe PM nr de tel.

 

Astazi, pana una alta am dat hardtopul jos si am intins soft topul sa se dezmorteasca putin :)

image560g.jpg

image555u.jpg

image707o.jpg

image710.jpg

image714m.jpg

Link to comment
Share on other sites

Merci merci merci!!!

Trebuie sa reziste, nu este o masina de zi cu zi.

Lasa-mi pe PM nr de tel.

 

Astazi, pana una alta am dat hardtopul jos si am intins soft topul sa se dezmorteasca putin :)

Deci chiar arata prea bine masina..... incredibil de bine. FELICITARI! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

La o masina atat de curata sunt un element discordant.

Uita-te si pe forumurile de afara, pentru un aspect clean au renuntat la suportii de numar.

Daca ai ceva la care vrei sa faci reclama pe suportul de numar, mai fa un sticker si pune-l direct pe masina.

Poti sa folosesti cu cea mai mare incredere banda dubluadeziva bison cartape, 10 lei la carrefour sau tesa de exterior.

Lipesti placa de numar direct pe bara/capac portbagaj.

Link to comment
Share on other sites

o frumusete de masina,sa ai parte de ea!!!bafta

 

Merci

 

La o masina atat de curata sunt un element discordant.

Uita-te si pe forumurile de afara, pentru un aspect clean au renuntat la suportii de numar.

Daca ai ceva la care vrei sa faci reclama pe suportul de numar, mai fa un sticker si pune-l direct pe masina.

Poti sa folosesti cu cea mai mare incredere banda dubluadeziva bison cartape, 10 lei la carrefour sau tesa de exterior.

Lipesti placa de numar direct pe bara/capac portbagaj.

 

De ce trebuie sa fac totul cum fac cei din afara?! Imi fac masina pe gustul meu, nu trebuie sa ma inspir de la nimeni.

 

Mie imi place cu supori de numar si pe spate cu siguranta dublu adezivul nu va tine pe acel suport de plastic negru dintre stopuri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.