Jump to content

BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011


Recommended Posts

Nu ai cum sa pui locatie exacta in search, pentru ca ai city, street, junction, etc.. unde pui comuna unui judet anume? nu merge, dar da.. le are pe toate, testata de mine :)

 

Eu deja i-am facut imagine la dvd, daca doresti spune-mi tu o comuna anume (evident imi explici din ce judet e) eu o sa caut locatia anume si o sa fac poza sa iti arat ca merge.

 

 

Ok...o poti urca undeva??

Link to comment
Share on other sites

Nu ai cum sa pui locatie exacta in search, pentru ca ai city, street, junction, etc.. unde pui comuna unui judet anume? nu merge, dar da.. le are pe toate, testata de mine :)

 

Eu deja i-am facut imagine la dvd, daca doresti spune-mi tu o comuna anume (evident imi explici din ce judet e) eu o sa caut locatia anume si o sa fac poza sa iti arat ca merge.

trimitemi te rog si mie un mesaj cu linkul :) mersi mult

Link to comment
Share on other sites

Am inceput sa le uploadez. Luand in considerare politica acestui forum linkurile le voi oferii doar pe privat. Am uploadat 18 parti din 32 care le voi oferii deja pe privat userilor de mai sus ce le-au cerut. Cei care mai vor astept PM.

 

Toate cele bune.

 

PS: Va rog sa postati feedback ca sa nu creada lumea ca fac glume/misto/caterinca etc. :)

Edited by Mihaitza BMW
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Salutare..am si eu o problema daca are cineva binevointa sa ma ajute,am downloadat si eu dvd-ul cu navigatie,problema e ca nu reusesc sa dezarhivez cele patru parti ale dvd-ului,am incercat prin winrar insa imi zice ca THIS FILE IS CORUPT,deci nu apuc sa extrag imaginea :frantics: ,dvd-ul e downloadat de pe http://abcd.html,daca are cineva vreo idee,Va Multumesc Edited by Bala
link soft pirat
Link to comment
Share on other sites

Probabil nu ai descarcat complet fisierul. Mai poti incerca si alte utilitare. Eu folosesc jzip. Un utilitar free care isi face treaba cum trebuie :thumbsup:

acum am incercat si cu jzip,si imi spune acelasi lucru :cry: ,am verificat daca sunt descarcate in totalitate si sunt...,nu stiu care ar fii problema,daca mai ai vreo idee.....multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare..am si eu o problema daca are cineva binevointa sa ma ajute,am downloadat si eu dvd-ul cu navigatie,problema e ca nu reusesc sa dezarhivez cele patru parti ale dvd-ului,am incercat prin winrar insa imi zice ca THIS FILE IS CORUPT,deci nu apuc sa extrag imaginea :frantics: ,dvd-ul e downloadat de pe http://abcd.html,daca are cineva vreo idee,Va Multumesc

 

downloadeaza din nou arhiva la care zice ca e corupt, nu s-a downloadat in totalitate fisierul de aceea iti da erroare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Time's end.Sincer, sunt bucuros ca am putut sa ajut destui colegi de pe forum,indiferent ca aveau sute de post-uri sau si-au facut cont doar pentru a primi link-urile.

 

Multumesc ca m-ai ajutat! Esti un om de cuvant. Din partea mea, respect.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.