Jump to content

BMW Navigation DVD Road Map Europe BUSINESS 2011


Recommended Posts

Pentru e90 lci cu navi professional CIC, ce se poate face ?

 

PM si mie te rog. :thumbsup:

 

 

Dupa o ora de citit, am gatat topicul, no comment cu privire la atitudinea anumitor useri :)

Revenind, am o singura intrebare, sunt curios, a apelat cineva aici sau aici pentru update ? Astept recomandari, mersi.

Edited by opkbv
Link to comment
Share on other sites

Dupa o ora de citit, am gatat topicul, no comment cu privire la atitudinea anumitor useri :)

Revenind, am o singura intrebare, sunt curios, a apelat cineva aici sau aici pentru update ? Astept recomandari, mersi.

 

Pai daca ai fi citit si titlul ai fi vazut ca tot topicul este pt navigatia bussines(este topic si pentru navigatia profesional).Si ca sa-ti raspund totusi-cel din primul link i-ti trebuie tie.Si ca sa fiu si mai concis,pt 460 de lei mai bine-l faci la reprezentanta-o riscuri.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pt răspuns, dar la reprezentanta îmi cer 973 lei :)

 

Pai asta i-ti spuneam si eu(la 460 de lei diferenta - la 2 ani nu este o avere)

 

salut , da-mi te rog si mie un pm , navi business bmw e90 2006 .

 

Nu-ti functioneaza decat daca ai navi dupa 03.2007console.gif

Edited by adi v
Link to comment
Share on other sites

Eu am unul din 2011 are si Romania, nu exagerat de detaliata dar merge bine cu sageri te duce unde trebuie. Il am pe un E46 2004. Este si harta mai noua pentru business ?

 

 

Sent from The New iPad using Tapatalk

Putini stiu cat ar trebui sa stie pentru a sti cat de putin stiu.

Edited by Dr.Cipry
Link to comment
Share on other sites

pentru cele din 2006 nu e nici un dvd , nimic ?

 

 

pentru cele dupa 06/2006 merge sigur 100% navigatia 2012 arhivata in 11 parti nu trebuie neaparat sa fie dupa 03/2007. numai ca la modelel 2006 e posibil sa iti vada doar modul arrows adica modul sageti si sa nu iti afiseze harta, asta in functie de ce modul de navigatie ai din ce am gasit eu

Link to comment
Share on other sites

salutare,

 

as avea nevoie si eu de o harta a europei(sa aiba si romania) pt o navigatie mica...de pe un e46 din 2003, daca ma poate ajuta cineva..

 

am un dvd original, dar nu are nimic din romania..

 

ms anticipat

Salutare,

Nu stie nimeni de asa ceva? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

v-am dat PM

 

Vlad

As dorii si eu un link pentru ce-a mai noua Harta a Romaniei detaliata ( BMW Road Map Europe High 2012 ) sau oricare are Romania detaliata , pentru un E46 mk 4 navi mare.

 

Multumesc anticipat.

Ovidiu

Edited by BMW Love
Link to comment
Share on other sites

merge si pe un e46 11/2004 cu navi mica ? nu stiu ce mk este inca nu stiu de la ce vine denumirea :) multumesc!

imi poate da si mie un link cineva cu harta romaniei va rog? am incercat cu bmw road proffesional 2012 dar imi spune insert disk, am facut toti pasii, scris la 2x verbatim ( dvd+r ) nu stiu daca este compatibil dvd rw meu, masita mashita ceva de genul , notebook asus..

Link to comment
Share on other sites

ma poate ajuta cineva cu un link pentru DVD Buisness cu harta Romaniei Multumesc anticipat

 

Ai PM.

 

Salut.

Da-mi te rog si mie un pm. Navi business bmw e90 2006

Mersi

 

Ai PM.

 

As dorii si eu un link pentru ce-a mai noua Harta a Romaniei detaliata ( BMW Road Map Europe High 2012 ) sau oricare are Romania detaliata , pentru un E46 mk 4 navi mare.

 

Multumesc anticipat.

Ovidiu

 

Ai PM.

Link to comment
Share on other sites

Aveti cumva careva un link de download pentru dvd navigator bussiness 2012 sa aibe si harta romaniei pe langa europa?

 

Pentru un E46 320d din 2004...

 

Ms anticipat.

 

 

Sent from my ĂŻÂŁÂżiPhone 4S using Tapatalk

Putini stiu cat ar trebui sa stie pentru a sti cat de putin stiu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.