Jump to content

[Dezmembrez] BMW E46


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

In ce stare sunt jantele si gumele?!

Accepti style 42 pe 17 cu gume noi la schimb?!

nu le schimb doar la vanzare ...pret :1600 lei negociabil (gumele in stare fff buna)

 

un pret pt aripa stanga + bara spate + capota portabagaj?pret pt pachet si pret pt fiecare element separat te rog

aripa stanga:210 lei. Bara spate 300 lei.Capota portbagaj:nu am pretul inca cred ca undeva la 300-400 de lei (nu sunt sigur) pentru pret pe pachet discutam la telefon maine adica pe data de 15:11:2010

 

sint interesat de jante si de semnalizarile fata. spune-mi un pret pt fiecare.

multumesc

jantele sunt 1600 lei neg (gume ff bune) ,iar semnalele de fata sunt 50 de lei bucata(sunt noi )

 

salut,m-ar interesa un pret pt spalatoare faruri(toata instalatia:furtunase,borcan,motorase,palpebrele de sub far)ms.

pentru ceea ce m-ai rugat tu sa iti spun e-as ruga sa ma suni maine si iti spun .o seara buna

 

discurile de frana le mai ai, in ce stare sunt?

am discurile de frana dar vorbim maine la telefon si iti spun si pretul ca nu il am in calculator

 

Salut, cat vrei pe cotiera cu tot cu cal? Astept PM.

maine am sa iti spun pretul cotierei numai ca tre sa tii cont de un lucru ...nu uita ca este de dreapta

tre sa vii si sa o probam ...o seara buna

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Un pret pentru capota,aripa dreapta fata ,usa dreapta fata (complet dezechipata) - doar daca culoarea este titanium silver si elementele sunt in stare buna.

Merci,

deci aripa dreapta fata:210 lei neg,capota completa(narile,capota,imbracamintea care vine pe interioruul capotei si plasticul de pe capota) decat sa o montezi pe masina :1000 lei neg;usa dreapta fata 400 lei neg.Culoarea este titanium silver si sunt ca si noi

daca esti din bucuresti ma poti suna maine si vii sa le vezi la garaj.

 

Salut, cat vrei pe cotiera cu tot cu cal? Astept PM.

cotiera 400 de lei

 

daca e diesel scutul motor cat e?

este benzina ,iar scutul este vandut...

 

discurile de frana le mai ai, in ce stare sunt?

discurile sunt aproape noi...

 

salut,m-ar interesa un pret pt spalatoare faruri(toata instalatia:furtunase,borcan,motorase,palpebrele de sub far)ms.

Salut am instalatia completa la 500 lei

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Un pret pentru capota,aripa dreapta fata ,usa dreapta fata (complet dezechipata) - doar daca culoarea este titanium silver si elementele sunt in stare buna.

Merci,

capota o vrei simpla sau completa??daca o vrei completa ti-o pot lasa la 150 euro.Usa 400 lei, iar aripa dreapta la 210 lei

 

Farurile la ce pret sunt? Ce model/stare?

farurile sunt in stare excelenta aproape noi noute si la bucata sunt 250 de lei ,iar set la 450 de lei.

 

scaune sport ai?aduci?

momentan nu am decat cele care sunt in poze (pielea), sigur am sa aduc dar nu iti pot spune exact cand ...pentru mai multe detalii ma poti suna.

 

Farurile la ce pret sunt? Ce stare? Au angel-eyes?

farurile sunt aproape noi ,nu au angel-eyes,pretul este 250 de lei /bucata,iar setul 450 de lei(ambele faruri)

 

sal bara fata o mai ai? un pret pls

Salut ,am bara de fata completa la 600 lei...mai multe detalii la telefon

Link to comment
Share on other sites

discurile de frana le mai ai, in ce stare sunt?

discurile de fata sunt 250 lei perechea(sunt aproape noi)

 

macara dreapta fata de preferat fara motorash..?

am macaraua dreapta fata completa dar ti-o pot vinde si fara ...ma gasesti la numarul de telefon si iti spun si pretul...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.