Jump to content

[Dezmembrez] BMW E46


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vreau si eu nuca daca o mai ai. nu vad culoarea scaunelor! au incalzire/ Ce pret au? Astept PM!

 

Hey, nu esti gentleman.Lasa domnisoarele mai intai.Si eu vreau nuca:P

Buna in legatura cu nuca ..da intr-adevar o am la pretul de 100 de lei ,piele neagra...mai multe detalii la telefon...0761.924.015 ADRIAN

 

cot motor piesa nr 5 ma intereseaza.

dani suna-ma tu maine mai bine la numarul de telefon precizat si discutam la telefon ...cred ca il am ...0761.924.015 ADRIAN

 

ma intereseaza snurul de cauciuc de la capacul rezervorului: il mai ai? in ce stare este?

 

http://img208.imageshack.us/img208/9070/fuelcap.jpg Uploaded with ImageShack.us

il am cred dar revino tu maine cu un tel la urmatorul numar de tel 0761.924.015 ADRIAN

 

Azi am primit si eu piesele...sunt in stare foarte buna..exact cum a precizat .

Oricum daca nu dai farurile alea pana saptamana viitoare .....le iau eu cand ma intorc in tara.Si nu uita sa-mi precizezi cum sunt boxele.

Ms mult si tinem legatura.

[/quo

Sunt foarte serios si corect nu imi place sa imi bat joc de oameni ...farurile sunt vandute,dar revino cu un telefon in prealabil pentru ca tre sa primesc o alta masina.Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu nuca daca o mai ai. nu vad culoarea scaunelor! au incalzire/ Ce pret au? Astept PM!

In primul rand am nuca la pretul de 100 de lei piele neagra,culoarea scaunelor este neagra,nu au incalzire iar tot interiorul costa 1600 de lei(neg)

 

cui remorcare?

nu am cui remorca

daca cumva imi intra unul am sa te contactez printr-un mesaj...

Link to comment
Share on other sites

Azi am primit si eu piesele...sunt in stare foarte buna..exact cum a precizat .

Oricum daca nu dai farurile alea pana saptamana viitoare .....le iau eu cand ma intorc in tara.Si nu uita sa-mi precizezi cum sunt boxele.

Ms mult si tinem legatura.

[/quo

Sunt foarte serios si corect nu imi place sa imi bat joc de oameni ...farurile sunt vandute,dar revino cu un telefon in prealabil pentru ca tre sa primesc o alta masina.Multumesc!

 

si eu am ridicat azi coletul,toate piesele in perfecta stare exact cum a promis ca le trimite.......foarte serios,amabil si respectuos.tine-o tot asa Adrian.

Link to comment
Share on other sites

Salut..ma intereseaza pompa vacuum. PM please cu pret si stare.

 

Multumesc

buna, pompa vacum este in stare buna, iar pretul ti-l pot da telefonic sau eventual diseara pe forum.

 

mersi,

Adrian

 

carligul asta ma intereseaza

p.s. asta este de E36, pe mine ma intereseaza de E46...

salut,

 

s-ar putea sa-l am iti las diseara un pm aici....sau daca vrei lasa un nr de tel si te sun.

 

Adrian

 

Salut

 

Stopurile spate fara socluri un pret si daca le mai ai.(fara cele de pe porbagaj)

 

Multumesc

salut

 

sunt vandute, dar revino cu un telefon peste 2 saptamani cand vine alta masina...0761 924 015 ADRIAN.

 

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Dezmembrez orice piesa de Bmw E 46....incepand din data de 14.11.2010...in Bucuresti ,iar piesele se pot comanda la numarul de telefon :0761.924.015-Adrian Comenzile in tara se vor face prin CURIER RAPID cu plata ramburs....

 

 

salut ma intereseaza daca ai pentru un e46 320i vanos regulator ralanti ,alternator,compresor clima.si la ce pret.stima

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Butuoanele pentru actionare geamuri le mai ai? Daca da, le vreau eu.

 

Multumesc

suna-ma maine adica 30.11.2010 ca primesc o noua masina si am si butoanele...0761.924.015 ADRIAN

 

Dezmembrez orice piesa de Bmw E 46....incepand din data de 14.11.2010...in Bucuresti ,iar piesele se pot comanda la numarul de telefon :0761.924.015-Adrian Comenzile in tara se vor face prin CURIER RAPID cu plata ramburs....

 

 

salut ma intereseaza daca ai pentru un e46 320i vanos regulator ralanti ,alternator,compresor clima.si la ce pret.stima

SAL AM TOT CEEA CE AI NEVOIE ...ALTERNATOR:350 LEI;COMPRESOR CLIMA:IL AM .Suna cel mai bine si iti comunic preturile ...0761.924.015 ADRIAN

Link to comment
Share on other sites

Multumesc

suna-ma maine adica 30.11.2010 ca primesc o noua masina si am si butoanele...0761.924.015 ADRIAN

 

salut,Adrian,ai primit masina?din mail-ul ce ti l-am trimis eu ai ceva piese pt mine?panou lumini cu butoane ceata,proiectoare ceata,lumini interioare cu becuri pt citit.......trimite-mi un mesaj sau un mail.ms,valy!

Edited by jo's
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.