Jump to content

O noua dragoste


zeky

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu a fost un schimb...am dat-o.....masina era si este buna....pretul de vanzare a fost unul corect...

 

Nu poti compara 1,8i cu un is ; omul potrivit la locul potrivit :twoup: !

 

 

P.S. Te felicit pentru motan . Dar nu este cam naspa fara pedala de ambreiaj ?

Link to comment
Share on other sites

am uitat sa mentionez ca are si blocant de fabrica....rog un moderator sa treaca aceasta optiune in primul post :twoup:

Plus telefon BMW si 4 geamuri electrice :)

 

si carlig de remorcare... :twoup:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa. Stai linistit cu rotile alea de 245 pe motor m44, nici nu o sa o urnesti din loc si o sa iti consume o groaza de pomana...

Stiu cativa cu seria 7 care au exagerat cu jentile avand si cutie automata si au omorat-o..

Sa o stapanesti sanatos. Chiar ma intrebam de ce ai inchis topicul ala cu cealalta masina.

Edited by DOMI
Link to comment
Share on other sites

cred ca te-am vazut sambata la omv,cel de la trafic.

 

 

da....eu eram :twoup: ..unde ai fost, ca nu te-am vazut?

 

Arata foarte bine. Sa o stapanesti sanatos.

 

 

Cel mai mult ma bucura ca pastrezi Azev-urile :twoup:

 

 

multumesc frumos.... :)

Link to comment
Share on other sites

felicitari pentru masina.la dotarile care le are cred ca multi saliveaza.si eu mi-as dori una asa si cred ca toti de aici ar vrea sa aibe una asa cum este a ta.comentarii de genul ca e alba si nu e neagra,ca are geamuri fumurii,ca nu are scrumiera in fata...sunt din invidie.sa ai grija de ea.
Link to comment
Share on other sites

felicitari pentru masina.la dotarile care le are cred ca multi saliveaza.si eu mi-as dori una asa si cred ca toti de aici ar vrea sa aibe una asa cum este a ta.comentarii de genul ca e alba si nu e neagra,ca are geamuri fumurii,ca nu are scrumiera in fata...sunt din invidie.sa ai grija de ea.

 

 

multumesc pentru apreciere..sincer am avut si eu o retinere ca este alba insa atunci cand am vazut-o in realitate mi-am dat seama ca este exact ceea ce caut.....iar scrumiere nu are ptr ca are pachet de nefumatori (oricum eu nu sunt fumator)...

Link to comment
Share on other sites

Misto masina si bine intretinuta, sa o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute. Bafta cu ea !

 

 

multumesc frumos :twoup:

 

o masina ideala si cu dotari foarte rare ,mi-as fi dorit si eu toate dotarile,nu ca nu am si eu dotari dar incet cu incet vor fi toate.

bafta cu ea si sa nu o vinzi ca e rara. :twoup:

 

 

multam de apreciere :)

Link to comment
Share on other sites

multumesc frumos...

 

o sa urmeze cateva modificari gen stopuri alb rosu....faruri cu lupa+xenon de 5000k si eliminarea luminii reziduale din jurul lupei+gaurirea sticlei interioare la sidora....vopsirea pragurilor si a barei spate......roluirea aripilor spate....si cam atat momentan....

 

si 2,3 poze cu olteanca mea :twoup:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.