Jump to content

blocam benzinariile?


bau park

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

si tu fumezi... :)

eu incerc sa ma las

da nu pot ca e scmpa benzina

 

io in locul tau as incerca mai tare , nu de alta da asa ai mai multi lei de benzina :twoup:

eu cu Rhaziel ne-am propus sa ne lasam da nici gand sa reusim

da musai sa ne lasam ca sa ne mai dam si noi cu masinile

Link to comment
Share on other sites

sa apara mai repede masinile astea electrice accesibile...sa vedeti ce-o sa radem atunci ...ca nu mai cumpara lumea carburanti de la pompe

 

Stii ce am auzit despre masinile electrice...ca au nevoie de drumuri f bune pentru a rula. deci nu cred ca o sa avem prea multe masini electrice in romania sau stam tot cu pistolul de lipit pe ele ca sar firele si toate rezistentele sau ce mai au prin ele. sunt de acord cu protestele de genul asta,oricum e tot ce putem face, chiar daca si eu tind sa cred ca nu prea dau doi lei pe protestele noastre dar nu pot sa stau acasa cand voi iesiti in strada.cu cat mai multi cu atat mai bine.nu vad nimic ilegal in a cumpara un litru de benzina si a plati cu maruntis... pe cand la Timisoara?

Link to comment
Share on other sites

intrebare pentru administratorii forumului : e normal sa lasati sa se deschida astfel de topicuri?

 

in fond si la urma urmei, benzinariile sunt niste afaceri private.

ce ar insemna sa deschid topicuri de genul :

 

1* maine blocam casa userului X care vande consumabile si alte acareturi pe forum, ca deh is cam scumpe pentru buzunarul nostru;

2* maine blocam masina lui @romulus ca nu ne lasa sa scriem ce vrem pe forum;

3* maine cautam toti dentistii si le spargem dintii pentru adaosul practicat fata de tehnicienii dentari;

4* maine mergem in piata si nu lasam pe nimeni sa cumpere branza, ca deh, oierii s-au imbogatit peste masura;

5* maine ne adunam in fata spitalelor si claxonam 5 minute ca masura de protest pentru calitatea serviciilor medicale;

 

nu mai dureaza mult si vadim cu diaconescu vor avea sesiune separata pe forum.

ne intoarcem la nationalizare, la ... origini sanatoase?

 

Intrebarea asta, sa o pui si nemtilor sau alora din tari mai naspa, gen Franta sau etc....

Aia boicoteaza firme de lactate, de seminte de ce vrei tu.....mult mai vehement si mai targetat decat noi.

Piata libera...:twoup: :) adica au liber doar ei?

Edited by Cristi B.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.