Jump to content

BMW Z4 E85 3.0si


xfil3s

Recommended Posts

Ti-am zis,o mare tiganie.in realitate calitatea lasa de dorit,se vor curata instant.am laut si eu un set in 2008 si am regretat ca am gaurit pedalele.comanda cele performance nu te mai prosti.

Nu prea merge asta,nu-mi plac le dau jos( raman gaurile in pedale)

 

Hotparao e valabil si pentru tine,nu strica frumusetea aia de masina.

Edited by mirceagsm
Link to comment
Share on other sites

Gata baieti ... M-am hotarat si eu nu mai pedalele gata ... Nici hotparao nu mai vrea zice ca nu i se potrivesc cu interiorul crem ...

 

Problema e ca daca nu le vad sa imi dau seama de calitate ... E mau greu ... M-am uitat aseara pe un forum si ziceau baietiii ca se duce usor cauciucu ala si raman pedalelel simple ... Unii ziceau ca se cojesc :)

 

Soory ciupanezule nu le mai iau ... Nici eu o sa ma

Orientez spre altele bmw performance sau ///M originale

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis,o mare tiganie.in realitate calitatea lasa de dorit,se vor curata instant.am laut si eu un set in 2008 si am regretat ca am gaurit pedalele.comanda cele performance nu te mai prosti.

Nu prea merge asta,nu-mi plac le dau jos( raman gaurile in pedale)

 

Eu am astfel de padale, ciupanezu' are astfel de pedale, kretzu are acelaşi tip, aduse tot de mine, cum de nu s-au curăţat cum zici tu?

 

Ce cardeli...

 

Problema e ca daca nu le vad sa imi dau seama de calitate ... E mau greu ... M-am uitat aseara pe un forum si ziceau baietiii ca se duce usor cauciucu ala si raman pedalelel simple ... Unii ziceau ca se cojesc :)

 

Soory ciupanezule nu le mai iau ... Nici eu o sa ma

Orientez spre altele bmw performance sau ///M originale

 

Eu am modelul ăsta de pedale de 2 ani şi nu s-au uzat absolut deloc.

Nici măcar cauciucul, iar aspectul metalului este la fel ca atunci când erau noi.

 

Nu-i nici o supărare, oricum îmi este egal, nu am nimic de câştigat sau de pierdut la faza asta. :smile:

 

Mulţi vorbesc din auzite sau pur şi simplu ca să-şi susţină punctul lor de vedere, asta nu înseamnă că trebuie să-i şi crezi.

 

http://tinyurl.com/4fv8wvr

 

Nu mai stau să-ţi arăt că pe ebay.com sunt zeci de anunţuri pentru astfel de pedale.

Dacă erau proaste, nu se mai vindeau după atâta vreme.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Eu am astfel de padale, ciupanezu' are astfel de pedale, kretzu are acelaÂşi tip, aduse tot de mine, cum de nu s-au curĂŁĂžat cum zici tu?

 

Ce cardeli...

 

 

 

Eu am modelul ĂŁsta de pedale de 2 ani Âşi nu s-au uzat absolut deloc.

Nici mãcar cauciucul, iar aspectul metalului este la fel ca atunci când erau noi.

 

Nu-i nici o supãrare, oricum Îmi este egal, nu am nimic de câºtigat sau de pierdut la faza asta. :smile:

 

MulĂži vorbesc din auzite sau pur Âşi simplu ca sĂŁ-Âşi susĂžinĂŁ punctul lor de vedere, asta nu ĂŽnseamnĂŁ cĂŁ trebuie sĂŁ-i Âşi crezi.

 

http://tinyurl.com/4fv8wvr

 

Nu mai stau sĂŁ-Ăži arĂŁt cĂŁ pe ebay.com sunt zeci de anunĂžuri pentru astfel de pedale.

Dacã erau proaste, nu se mai vindeau dupã atâta vreme.

 

da ... cu totul de acord ... ti-am zis daca le comandam imi era egal si mie ... le puneam daca imi placeau le pastram daca nu nu ... si asta e tot ...

ti-am dat PM si ti-am zis despre ce e vorba

 

intre timp au disparut oglinzile de la E60 ... asa ca acum am alta prioritate ... oglinzi / inscriptionare si antifurt.

 

soory

 

Multumesc pentru intelegere :drinks:

Link to comment
Share on other sites

ciupanezule in caz ca ai uitat pedalele astea le aveam eu pe e90 in 2008.si au costat 150 ron,nu ce ceri tu acolo.daca nu aveai ceva de castigat nu te mai bateai cu pumnii in piept.ca sa intelegi,nimeni nu face nimic in lumea asta gratis.

 

costin ma bucur ca ai renuntat la idee.mergi pe oem,e cel mai frumos.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai arunca cu vorbe aiurea, unde naiba câştig dacă eu i-am zis preţul de vânzare de pe eBay + costul de transport care-i afişat tot pe pagină?

 

Care naiba e câştigul?

 

Eu fac chestia asta fără beneficii, e simplu din punctul meu de vedere şi mă bucură pentru că astfel unii jepcari pierd nişte bani.

Mă refer la ăia care cereau pe astfel de pedale 450-500 Ron acum ceva vreme.

 

Eu nu cer nimic, eu am zis doar preţul de pe eBay.

 

http://img841.imageshack.us/img841/3010/asasac.png

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

ciupanezule in caz ca ai uitat pedalele astea le aveam eu pe e90 in 2008.si au costat 150 ron,nu ce ceri tu acolo.daca nu aveai ceva de castigat nu te mai bateai cu pumnii in piept.ca sa intelegi,nimeni nu face nimic in lumea asta gratis.

 

costin ma bucur ca ai renuntat la idee.mergi pe oem,e cel mai frumos.

 

mircea ... Ciupanezu nu are niciun castig ... e pretul care e afisat pe ebay ... omul s-a hotarat sa ajute ... deci + la el ... fara niciun beneficiu

 

Nu mai arunca cu vorbe aiurea, unde naiba câştig dacă eu i-am zis preţul de vânzare de pe eBay + costul de transport care-i afişat tot pe pagină?

 

Care naiba e câştigul?

 

Eu fac chestia asta fără beneficii, e simplu din punctul meu de vedere şi mă bucură pentru că astfel unii jepcari pierd nişte bani.

Mă refer la ăia care cereau pe astfel de pedale 450-500 Ron acum ceva vreme.

 

Eu nu cer nimic, eu am zis doar preţul de pe eBay.

 

http://img841.imageshack.us/img841/3010/asasac.png

 

Ciupanezul nu are castig din aceasta intermediere ... e clar ca in ziua de azi nu face nimeni gratis ... dar uite ca e mai poate si asa ... mai sunt astfel de persoane care te pot ajuta. Eu ii puneam banii necesari comenzii si transportului iar coletul venea la mine ... deci nu castiga nimic colegul nostru.

 

Va rog ... chill :drinks:

 

le: am vazut ca a editat acum si a pus linkul ... e si mai convingator acum ;)

Edited by xfil3s
Link to comment
Share on other sites

Nu mai arunca cu vorbe aiurea, unde naiba câºtig dacã eu i-am zis preÞul de vânzare de pe eBay + costul de transport care-i afiºat tot pe paginã?

 

Care naiba e câºtigul?

 

Eu fac chestia asta fĂŁrĂŁ beneficii, e simplu din punctul meu de vedere Âşi mĂŁ bucurĂŁ pentru cĂŁ astfel unii jepcari pierd niÂşte bani.

MĂŁ refer la ĂŁia care cereau pe astfel de pedale 450-500 Ron acum ceva vreme.

 

Eu nu cer nimic, eu am zis doar preĂžul de pe eBay.

 

 

 

probabil ca Mircea castiga ceva la afacere, acum se simte ars :turned: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

mai astepti putin si iei un Motorola Xoom.. :)

Dual core, Android 3, docking station si o folosesti si ca laptop, e suficient de puternica pentru asta.

 

a facut furouri la CEBIT

http://www.motorola....-US-EN.overview

stiu ... l-am vazut ... bine apare si ipad2 dc nu a aparut deja ... deci poate-mi face o oferta buna :)

 

stiu ca vinde telefoane , am vazut ca s-a oferit sa-ti ia si leduri, poate chiar si pedale.

 

ar fi frumos din partea lui sa-mi ia led-uri , pedale :)

Link to comment
Share on other sites

E cazul să-ţi ceri scuze din moment ce ţi-am demonstrat că nu fac un leu din comenzile astea pe eBay, nu să nu zici nimic.

 

stiu ... l-am vazut ... bine apare si ipad2 dc nu a aparut deja ... deci poate-mi face o oferta buna :)

 

iPad 2 va fi lansat azi, la ora 19:00.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.