Jump to content

aproape m-am hotarat


cyborg

Recommended Posts

...puteai sa renunti la keyless si la piele .Puneai sensatec in loc de piele. puneai un logic 7 daca exista asa ceva pe E90.Sau iti mai luai o pereche de jante.nu ne-ai spus culoarea ? sau nu am vazut eu.Sa o cumperi si sa o folosesti sanatos.E f buna configuratia.A ...si m-as fi lipsit si eu de functia Tv.Petreci mult timp in masina fara sa conduci ? ca altfel nu se renteaza Tv-ul.Eu nu ma uit la Tv decat la stiri acasa.Apai in masina.Moft zic eu.Cat despre motor ....9.8 secunde 0-100km/h cu steptronic si 9.0s manual e valoare buna pt 150cp.Castigi silentiozitate si confort cu benzina.Plus sound.Bafta
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa dai pielea pe niste jante ... e aiurea

 

sa dai pielea pe logic 7 iarasi mi se pare aiurea

 

functia Tv e in plus, corect.

141319[/snapback]

 

jante de vara , jante de iarna.Plus ca in piele te incingi la fel ca si in sensatek.Nu ii vad rostul.Arata bine , ce-i drept.Nu trebuie sa isi ia de toti banii de piele , jante :blink:....De keyless ce zici ?

Link to comment
Share on other sites

...puteai sa renunti la keyless si la piele .Puneai sensatec in loc de piele. puneai un logic 7 daca exista asa ceva pe E90.Sau iti mai luai o pereche de jante.nu ne-ai spus culoarea ? sau nu am vazut eu.Sa o cumperi si sa o folosesti sanatos.E f buna configuratia.A ...si m-as fi lipsit si eu de functia Tv.Petreci mult timp in masina fara sa conduci ? ca altfel nu se renteaza Tv-ul.Eu nu ma uit la Tv decat la stiri acasa.Apai in masina.Moft zic eu.Cat despre motor ....9.8 secunde 0-100km/h cu steptronic si 9.0s manual e valoare buna pt 150cp.Castigi silentiozitate si confort cu benzina.Plus sound.Bafta

141302[/snapback]

 

keyless+piele+TV function=3.800 Mai am nevoie de inca 3.200 pana la 325i :) Am calculat si cantarit de sute de ori configuratia. Daca renunt la TV, renunt automat si la monitorul din bord, care mai afiseaza si alte chestii in afara de TV. Si o sa am bordu' precum blatul de bucatarie, lung si drept :blink:

Link to comment
Share on other sites

atunci ia functia Tv pentru design. eu nu as renunta nici la piele , cred, dar daca e pentru un 325i poate i-as pune aftermarket piele pe margini si pe interior piele intoarsa cine stie

141689[/snapback]

 

pai si daca renunt la tv, keyless si piele tot mai am nevoie de 3.200.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.