Jump to content

BMW X5


Dorel21

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@pole, esti un finut :blush:

Daca scriam asa in clasa a 4-a, ramaneam repetent :laugh:

 

Dorele, baga niste poze cu motoru si cu "porbagaju" sa-i "jicnesti" la sentiment pe toti care au ceva cu tine.

Si fa si tu o sesiune foto adevarata cu ambele masini sa moara "dujmanii" de ciuda :pardon:

 

cat mai curand am sa pun alte poze, nu stiu dc nu inteleg unii ca am destul de mult timp decand sunt plecat din ro si nu mai scriu corect gramatical uneori

Edited by Dorel21
Link to comment
Share on other sites

Eu sunt sigur ca ai sa fii un om impacat cu tine si fericit si multumit cand ai sa scrii corect romaneste. E limba ta de sange, e in tine, e pacat sa nu o stii.

 

si nu zic ca nu, dar parca prea exagerati pe aici, sau sunteti toti profesori de romana si nu stiam eu :no:

Link to comment
Share on other sites

Crede-ma ca nu noi suntem cei care am inceput cu exagerarile.

Iti spun sincer, chiar suntem cu muuuult bun simt fata de ce bascalie s-ar putea face sau daca ti-am raspunde cu aceeasi moneda. Noi ne-am limitat doar sa facem un usor haz de necaz.

 

Din partea mea, la modul cel mai sincer, sa folosesti cu placere masinile si sa ai parte de ele. E treaba ta cum ai sa procedezi in continuare.

Daca ai sa citesti topicul, ai sa vezi ca pe langa tine cam suntem cu totii profesori de romana :p

 

Dar eu nu ma supar pe tine ca nu stii. Nu stii inca. Daca vrei sa inveti, atunci e ok, esti de-al nostru. Daca refuzi sa inveti si crezi ca avem noi ceva cu tine, atunci mai bine nu mai scrie nimic.

Link to comment
Share on other sites

da ce mult mia mai placut masina aia, pacat de accident, pe e39 am dat 10 mii euro aproape,vad ca il stii si pe varmiu, noi ne cunoastem?

 

 

 

posterior = dupa

Pardon,gresesti <_< . Ulterior=dupa,in nici-un caz "posterior".

Posterior=aflat in partea dinapoi;dorsal;dindarat.

Link to comment
Share on other sites

Crede-ma ca nu noi suntem cei care am inceput cu exagerarile.

Iti spun sincer, chiar suntem cu muuuult bun simt fata de ce bascalie s-ar putea face sau daca ti-am raspunde cu aceeasi moneda. Noi ne-am limitat doar sa facem un usor haz de necaz.

 

Din partea mea, la modul cel mai sincer, sa folosesti cu placere masinile si sa ai parte de ele. E treaba ta cum ai sa procedezi in continuare.

Daca ai sa citesti topicul, ai sa vezi ca pe langa tine cam suntem cu totii profesori de romana :p

 

Dar eu nu ma supar pe tine ca nu stii. Nu stii inca. Daca vrei sa inveti, atunci e ok, esti de-al nostru. Daca refuzi sa inveti si crezi ca avem noi ceva cu tine, atunci mai bine nu mai scrie nimic.

 

Multi de aici stiu ca am spus ca am sa-mi dau toata silinta sa scriu corect si ca mi-am cerut scuze ca scriu destul de rau uneori si am recunoscut asta...nu vroi-am decat un pic de intelgere din partea unora :thumbsup:

Edited by Dorel21
Link to comment
Share on other sites

Eu am 4 ani de Spania, defapt 9 luni din fiecare an stau in Spania si acum am venit a cincea oara . In cat timp crezi ca uit sa scriu si sa vorbesc romaneste ? Tu in cat timp ai uitat ? :laugh:

nu uiti sa scrii si sa vorbesti romaneste, doar ca in timp faci mult mai multe greseli gramaticale doar atat, asta patesc eu

 

simpatica masina, dar cealalta e mai interesanta. sa le stapanesti sanatos si sa te bucuri de ele! p.s. cati ani ai?

multumesc, 21 de ani

Link to comment
Share on other sites

ma da numai la panda stati sa greseasca unul cu vreo cu poza sau sa greseasca gramatical. Tatze si soacre sunteti. Altceva nu stiti. de parca toti trebuie sa se conformeze dupa regulile voastre comuniste si toti trebuie sa stie cum sa faca pozele ca altfel nu e bine.

 

app. frumoasa masina

Link to comment
Share on other sites

dorele, nu mai fii suparat ca rar au fost atatea comentarii pe un post in 2 zile. Multi te vor invidia si pentru asta lasa-i sa scrie, ca nu-ti fac rau. Sa le stapanesti sanatos!
Link to comment
Share on other sites

ma da numai la panda stati sa greseasca unul cu vreo cu poza sau sa greseasca gramatical. Tatze si soacre sunteti. Altceva nu stiti. de parca toti trebuie sa se conformeze dupa regulile voastre comuniste si toti trebuie sa stie cum sa faca pozele ca altfel nu e bine.

 

app. frumoasa masina

Dadogus nu te supara,dar pe timpul comunismului se scria mai bine si mai corect,acum e mai grav pt ca nu-si mai da nimeni interesul. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ma da numai la panda stati sa greseasca unul cu vreo cu poza sau sa greseasca gramatical. Tatze si soacre sunteti. Altceva nu stiti. de parca toti trebuie sa se conformeze dupa regulile voastre comuniste si toti trebuie sa stie cum sa faca pozele ca altfel nu e bine.

 

app. frumoasa masina

 

Când cineva nu ºtie sã scrie corect, e normal sã fie marginalizat.

 

Asta nu e o chestie care Ăžine de comunism.

Link to comment
Share on other sites

Dorel, dupa cum am mai spus, ce masini frumoase.

Am o curiozitate, butoanele alea de pe consola centrala, alea de jos, din spatele schimbatorului, pentru ce sunt? Nu m-am urcat niciodata intr-un X5.

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.