Jump to content

Accident colegul Ciumidel


alex_maniacu_91

Recommended Posts

bai !

 

nu se poate !

 

 

baiatul asta era foarte saritor..m-a sunat intr-o zi sa ma ajute cand a auzit ce si cum cu romtelecom si mi-a dat niste sfaturi..nici nu ne cunosteam..super baietas era..maare pacat :mellow:

Edited by gelu_bmw
Link to comment
Share on other sites

cei care l-au cunoscut pe Adi sunt asteptati sa ii aduca un ultim omagiu si sa il conduca pe ultimul drum... maine, in jurul orelor 13.00, in str.Vitejilor nr.6, sector 3 (detalii)

 

Cei care il stiti doar de Ciumidel, aprindeti-i macar o lumanare... :(

 

Dumnezeu sa il odihneasca in pace !

Link to comment
Share on other sites

foarte aiurea intamplarea

poate ca si soferul VW-ului daca era mai atent si tragea dreapta aveau loc si baietii sa treaca

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!

Dupa cum se vede in poze si dupa cum scrie si in articol , ca pasagerul din dreapta din vw a fost ranit eu cred ca soferul asta a si facut , a tras dreapta , doar ca ei din pacate deja intrase de mult in subvirare sau poate ca , cu un ultim efort , motociclistul a incercat sa evite aruncandu-se in sant . Nimic nu mai conteaza acum , Dumnezeu sa-i ierte pe amandoi !

Edited by Billy e36
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.