Jump to content

5 Tone de piese numai BMW.


Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

salut sefu,bara spate e 36-318/93 eventual fara fusta,pivoti sau bascule fata cu totul

 

 

Bara spate te pot ajuta la 250 lei completa impecabila. In rest pt ceilalti baieti nu i pot servi cu nimic.

Edited by NSL_Florica
Link to comment
Share on other sites

bucsaraia fata..si 2 amortizoare..unul de fata unul de spate,un vasco..pt un e34520i

 

 

Vasco la 80 lei te pot ajuta si cred ca si basculele inferioare le am la 100 lei bucata ....la fel fara gresala Lamforder.

 

Salut,

 

La ce pret ai pt. E34 524td un injector electric (din cele 6 numa unu e electric din cate stiu) si pompa motorina.

 

Multumesc!

 

 

Nu te pot ajuta cu nici una .....pompa a plecat la Cj pe 200E iar masina ta este 525 tds.

Link to comment
Share on other sites

salut.un motor bun pt un e36(318i,1991) ai,sau daca nu macar o axa cu came buna cu tot cu tacheti si eventual cu tot cu _chiulasa_ si un debitmetru pt aceeasi masina cu tot cu burduful care se rupe de fel.Astept un raspuns cu niste preturi
Link to comment
Share on other sites

Salut! Am si eu o lista mai mare de cumparaturi :) , poate am noroc si gasesc la tine ce imi trebuie. Masina e un 318is, coupe, din 9/93:

 

-radiator racire+ radiator clima+ ventilatoare+toate plasticele de la ele (merge de la 318is, 318ti, 318i sedan sau coupe)

-carcasa+capacul de la fitrul de aer (debitmetrul a scapat :) )

-rezervorul pt lichid servo+ cele 2 furtune de sub el

-tot ansamblul fata, sau cum se numeste, adica: scheletul metalic, grila, bara, masca, +ce plasticaraie mai era pe acolo,

-bara fata completa coupe, dar fara proiectoare (numai astea au scapat)

-cei 2 suporti de bara, adica si stanga si dreapta (care vin pe tampoanele alea cu amortizor)

-un amortizor de soc stanga (tampon sau nu stiu cum sa-l numesc, )

-ambele faruri (bosh daca se poate)

-capota competa pt coupe cu tot cu balamale+ cablu deschidere capota

-si bonus: 12 prezoane pt mi-au furat si rotile pana m-am dus dupa masina :)

 

Merci!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.