Jump to content

Culoare masina


Sovieticu

Ce culoare preferati la un BMW?  

1825 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Am votat argintiu desi imi place si negru... dar ultimele masini au fost negre si... tare pretentios este negru la intretinut si chiar daca acum o speli, peste citeva ore / a doua zi se vede praf si orice urma pe ea. Am avut si 2 masini argintii care nu m-au stresat la intretinere exterioara...
Link to comment
Share on other sites

Sincer sa fiu, inainte nu vedeam cum se poate fabrica BMW in alta culoare decat negru...dar dupa ce am avut unul negru m-am linistit... Cum ai iesit din spalatorie se vede stratul fin de praf deja depus pe masina... Masina neagra nu este pentru tara noastra !

 

Pentru ca traiesc in Romania, am votat ALB.

Link to comment
Share on other sites

eu am un e38, albastru inchis, dar ma ghindesc la o mica schimbare :twoup:

 

imi plac cele doua nuante ale Albastrului de pe ALPINA B12

 

http://www.autowp.ru/pictures/alpina_bmw/b12_6.0/autowp.ru_alpina_b12_6.0_1.jpg

 

sau asha ...

 

http://allbmws.ru/images/7/bmw-7-74.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Rosu mat ! e ceva deosebit in opinia mea ;-)

 

Subscriu. E superba culoarea ! Chiar e deosebita... :twoup:

 

Votat argintiu. Mereu mi-am dorit un BMW argintiu. Cam de cand m-am indragostit de BMW. Si, da, BMW-ul meu este argintiu ! Viitoarea masina (tot BMW, fireste !) mi-ar placea sa fie de culoare rosie. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Eu sunt de parere ca e vorba foarte mult de gustul fiecariua si de masina in cauza pe care e culoarea... ca nu se compara un seria 7 rosu cu o pisica rosie... de exemplu...

Oricum .. eu posed o masina de culoare gri care mie imi place foarte mult cum arata pe coupe mai ales cu anumite elemnte negre sa fie un pic de contrast!

Dar sunt fan atlantisblau,mi se pare o opera de arta culoarea asta si imi place si imolared sau hellrot!

Repet.. depinde de masina pe care se pune culoarea... eu am vorbit gandindu-ma la masini sport!

 

Numai bine

:twoup:

post-41853-1294325598_thumb.jpg

post-41853-1294325648_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.