Jump to content

z4 m coupe


doomsnoopy

Recommended Posts

This is a very nice fuc### car! I've been a passenger once for 10 minutes but I felt like I was going in a small car with a rocket attached to its ass. My friend had the convertible version, but still, the car is a small piece of art! Take car of it and drive it wisely! :)

 

ty hope i will:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hello , ai intradevar o bijuterie de masina , incepand cu liniile caroseriei si terminand cu motorul care produce peste 100hp pe litru din aspiratie . felicitari pentru alegerea facuta si sa o stapanesti sanatos de-a latu:D.

masina ai luat-o de la Tom din dream squad?

PS fa-ma sa inteleg o chestie , e46m3 cu kenzo la numar cu care ai driftat la 4tuning days este al tau?

Link to comment
Share on other sites

hello , ai intradevar o bijuterie de masina , incepand cu liniile caroseriei si terminand cu motorul care produce peste 100hp pe litru din aspiratie . felicitari pentru alegerea facuta si sa o stapanesti sanatos de-a latu:D.

masina ai luat-o de la Tom din dream squad?

PS fa-ma sa inteleg o chestie , e46m3 cu kenzo la numar cu care ai driftat la 4tuning days este al tau?

 

a fost masina lu tom a vandut la bmw si din acolo am luat eu

masina cu numere kenzo e alu prietenu meu ar fi bina daca stiu cu masina ce stie el:D

 

SORRY FOR MY ROMANIAN I SUCK IN IT :)

PS: cine stie pe tom si are numere lui sa ma anunte am nevoie de cod pentru bluetooth:(

Link to comment
Share on other sites

am nevoie de cod pentru bluetooth:(

il poti afla si de la automobile bavaria

au zis ca nau cum sa mi dau...sunt cam prost acolo...si nu vreau sa astept pana ma duc la slovacia:(

mai incearca, am un prieten a avut aceiasi problema, in final l-a aflat de la bavaria :)

 

streseaza-i :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tu ce ai facut?am inteles ca ai fost pe aeroport?

am fost dar cel mai prost organizare care sa poate....dec nu ma am dat si am plecat or cum in clasa ma afost masinile care ma rupau in 2:P

 

LOL...ce masini ? de lambo ala te-ai speriat ?

Link to comment
Share on other sites

tu ce ai facut?am inteles ca ai fost pe aeroport?

am fost dar cel mai prost organizare care sa poate....dec nu ma am dat si am plecat or cum in clasa ma afost masinile care ma rupau in 2:P

 

LOL...ce masini ? de lambo ala te-ai speriat ?

nu lambo aia a primit bataie de e30 cara a fost in grupa mea:P

dar problema a fost ca am venit la 830 acolo nu ma augasit inscris ...dar pe net am aparut si numai sa putea inscrie la drift.....am vorbit cu cineva colo mi a dat numeru si clasa...ok am zis e bine ma dau ...am asteptat pana la 2 pana sa au dat grupe a,b,c dec masini slabe(am fost in G) si dupa sa a zis cu numai este autorizatie pentru drum....cineva a venit cu idea sa mergem la aeroport dar numai am frut sa vin ca organizare asta a fost mai prost dacat in afrika

Edited by doomsnoopy
Link to comment
Share on other sites

tu ce ai facut?am inteles ca ai fost pe aeroport?

am fost dar cel mai prost organizare care sa poate....dec nu ma am dat si am plecat or cum in clasa ma afost masinile care ma rupau in 2:P

 

 

ce linie frumoasa are , foarte tare poza ! ce frumos se vede apa ...

 

sa-ti traiasca //M-ul <_<

Edited by xfil3s
Link to comment
Share on other sites

tu ce ai facut?am inteles ca ai fost pe aeroport?

am fost dar cel mai prost organizare care sa poate....dec nu ma am dat si am plecat or cum in clasa ma afost masinile care ma rupau in 2:P

 

LOL...ce masini ? de lambo ala te-ai speriat ?

nu lambo aia a primit bataie de e30 cara a fost in grupa mea:P

dar problema a fost ca am venit la 830 acolo nu ma augasit inscris ...dar pe net am aparut si numai sa putea inscrie la drift.....am vorbit cu cineva colo mi a dat numeru si clasa...ok am zis e bine ma dau ...am asteptat pana la 2 pana sa au dat grupe a,b,c dec masini slabe(am fost in G) si dupa sa a zis cu numai este autorizatie pentru drum....cineva a venit cu idea sa mergem la aeroport dar numai am frut sa vin ca organizare asta a fost mai prost dacat in afrika

organizarea a fost super naspa , noroc cu aeroportul , acolo a iesit bine bine . trebuia sa mergi si acolo , iti alegeai cu cine sa te dai . PS: era interesanta o confruntare dintre z4m si lambo <_< , ca a cam fost ciuca bataii acolo.

foarte misto pozele;)

Link to comment
Share on other sites

am fost dar cel mai prost organizare care sa poate....

 

Am vãzut un filmuleÞ În care se Întrecea DGH cu Covei ºi spectatorii stãteau exact lângã maºini.

InconºtienÞã maximã.

 

E greu sĂŁ impui civilizaĂžia unor maimuĂže.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.