Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

super, sa aveti bafta

 

inca o intrebare totusi :lol: revista va fi tot nationala nu?

da !

 

cum o sa-i zica la revista? BMWClub Magazine?

da !

 

Astia de la tara cum face sa junge si la iei revista asta ,mancatas:)

 

 

Ps :cel mai naspa e pt Roby ,merita si el primul numar:(

o sa facem intr-un anumit fel incat sa nu mai fie nevoie de distributia prin punctele de ziare/reviste...

 

cel mai bine stabilim un mod de livrare prin colegii dintr-o anumita zona, care vor distribui revista in cadrul intalnirilor saptamanale...

 

de exemplu, am vazut ca in anumite zone (Brasov, Timisoara, Constanta, Cluj, Baia-Mare, Ploiesti, si care-or mai fi ...) intalnirile reunesc destul de multi pasionati, asa ca "modul de operare" descris mai sus ar putea fi unul foarte rapid si util...

 

a-propos, sunt ceva amatori pentru chestia asta? :)

 

LE: pentru cei din strainatate, exista servicii postale...

 

PS: trebuie retinut faptul ca am reluat de la ZERO toata procedura de editare si tiparire a revistei BMWClub Magazine...

si asta "multumita" colegului care a avut amabilitatea sa ne "ajute" atat de mult... :)

Link to comment
Share on other sites

cel mai bine stabilim un mod de livrare prin colegii dintr-o anumita zona, care vor distribui revista in cadrul intalnirilor saptamanale...

 

de exemplu, am vazut ca in anumite zone (Brasov, Timisoara, Constanta, Cluj, Baia-Mare, Ploiesti, si care-or mai fi ...) intalnirile reunesc destul de multi pasionati, asa ca "modul de operare" descris mai sus ar putea fi unul foarte rapid si util...

 

a-propos, sunt ceva amatori pentru chestia asta? :lol:

 

LE: pentru cei din strainatate, exista servicii postale...

 

Eu ma ofer pentru Baia Mare, daca e cazul :)

Link to comment
Share on other sites

...

...

PS: trebuie retinut faptul ca am reluat de la ZERO toata procedura de editare si tiparire a revistei BMWClub Magazine...

si asta "multumita" colegului care a avut amabilitatea sa ne "ajute" atat de mult... :)

 

era si cazul sa se renunte la *partenerul* de la cluj.

inca o data ii rog pe cei din alte localitati care au fost la cluj pe 31 octombrie sa expedieze poze/filmari la @unvicont sau @mirceacj pentru a face un dvd.

garantez ca pe dvd nu o sa apara cine nu trebuie!!!

Link to comment
Share on other sites

@ROBY525: ti-o scanez eu si ti-o dau pe meil! ce zici? :lol:

Eu platesc , tu o pastrezi la tine si eu in vara trec pe la Arad si dupa ce achit penalizarile ,o sticla de whisky - marca o alegi tu Caline- intru in posesia ei. Cred ca am sa vorbesc cu XXL sa trimita tot la tine si dvd-ul de la Sighisoara . Sa traiesti Caline , o seara buna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pentru zonele unde sunt multi cititori, cum ar fi Bucuresti, Cluj, Timisoara, le vom trimite unui singur coleg...

 

la Cluj va fi Michael, la Bucuresti le voi da eu, iar in Timisoara le va da @robytza (daca isi mai mentine oferta) :lol:

 

banii vor fi depusi in contul firmei dedicate pentru BMWClub Magazine... :)

 

pentru ceilalti colegi din Brasov, Constanta, etc. care isi vor desemna un lider de grup, i le vom trimite prin posta, cu plata ramburs sau cu plata anticipata prin cont... variante sunt, asa ca se pot strange banii in cadrul unei intalniri, iar a doua zi "marfa" e pe drum...

Link to comment
Share on other sites

pentru asta ar mai fi nevoie si de ceva finantare, asa ca daca aveti vreo propunere de sponsorizare (rude, prieteni cu firme cu profit), sunteti bineveniti... :)

UP! :lol:

...cum vi se pare ideea introducerii pe viitor a unei sectiuni de Mica Publicitate in finalul revistei?

 

de data asta, insa, fata de forum, anunturile nu vor mai fi gratuite... :)

suma va fi insa ceva modic...

 

cei care au de vanzare produse BMW, masini, motociclete, etc., sunt invitati sa trimita anuntul de vanzare prin email sau PM, insotit de fotografiile de rigoare...

 

de asemenea, vanzatorii/distribuitorii de piese, precum si cei care au accesorii tuning de vanzare pe acest forum sunt invitati sa participe in pagina de Mica Publicitate a BMWClub Magazine cu ofertele proprii de piese si accesorii BMW...

 

detaliile se comunica telefonic sau prin PM... in pretul de publicitate, intra si machetele pentru reclame...

 

reclamele vor aparea toate pe o pagina A4, la finalul revistei in rubrica BMWClub Shop...

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.