Jump to content

Asistenta rutiera in caz de urgenta


MuadDib

Recommended Posts

daca construiti o casa, bloc, etc si aveti nevoie sa va explice cineva planurile, sa va atraga atentia la anumite lucruri, sa va explice o nelamurire, sa va ghideze cat de cat in ceea ce doriti sa construiti, ma ofer gratis, in limita timpului disponibil. Ma gasiti la mirceaddd@yahoo.com este valabil pentru bucuresti si imprejurimi. Doar rezistenta (nu finisaje si instalatii). Daca daramati un gard cu masina, va dau eu un proiect tip de gard pe 1 bere :twoup: (asta asa, ca sa aiba legatura cu asistenta rutiera)
Link to comment
Share on other sites

daca construiti o casa, bloc, etc si aveti nevoie sa va explice cineva planurile, sa va atraga atentia la anumite lucruri, sa va explice o nelamurire, sa va ghideze cat de cat in ceea ce doriti sa construiti, ma ofer gratis, in limita timpului disponibil. Ma gasiti la mirceaddd@yahoo.com. este valabil pentru bucuresti si imprejurimi. Doar rezistenta (nu finisaje si instalatii). Daca daramati un gard cu masina, va dau eu un proiect tip de gard pe 1 bere :twoup: (asta asa, ca sa aiba legatura cu asistenta rutiera)

 

da-mi PM cu contactele tale,in primavara vreau sa-mi fac o casa in jud ilfov si poate ma ajuti si pe mine cu ceva sfaturi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nu.

Mai bine ĂŽĂži verifici bine maÂşina ĂŽnainte sĂŁ pleci la drum lung, iar ĂŽn telefon e bine sĂŁ ai numerele unor firme serioase de tractĂŁri.

 

 

oricat de verificata ar fi masina sunt cazuri in care eu zic ca e buna si harta asta.un exemplu simplu:intorcandu-ma de la munte,de la Borsa noaptea pe la 2 fiind orbit de farurile unei masini ce venea din sens opus,am luat o groapa urata (avea marginea taiecioasa) si am indoit buza din interior la ambele jante de pe stanga,suficient cat sa piarda aerul in 5km.

bineinteles ca avem doar o rezerva(sub 2 tone de bagaje)...am schimbat roata din fata dar mai ramanea cea din spate.afara -20 grade,se lipea mana de cheia de roti.

noroc ca asta s-a intamplat la 50km de casa si mi-am sunat un prieten sa imi aduca 2roti(in caz ca mai ceda si alta).

 

la Satu Mare vad ca nu e nimeni.cat sunt prin zona ma ofer sa ajut eu cu ce pot.in special cu roti:D am vreo 3 seturi.e dezastru la noi cu gropile.

daca nu sunt in zona eventual va pot recomanda diversi mecanici in functie de problemele intampinate. 0742814756 Claudiu

Link to comment
Share on other sites

Una e când te bazezi pe un prieten ºi alta este când vrei sã fii ajutat de unii care ºi-au dat numãrul pe un forum, niºte strãini pânã la urmã.

 

Poate cĂŁ destul de mulĂži au fost bine intenĂžionaĂži, ĂŽnsĂŁ asta nu ĂŽnseamnĂŁ cĂŁ ĂŽntr-adevĂŁr vei primi ajutorul pe care contezi.

Link to comment
Share on other sites

e adevarat, nu ai nici o garantie ca vei fi ajutat, dar poate te afli intr-o situatie limita, si chiar daca cel care si-a pus numarul pe forum nu o va face implicat direct, cu siguranta te va ajuta cu o informatie, un numar de telefon, etc... asta nu costa pe nimeni nici timp, nici bani. intr-un loc strain e binevenit si un asemenea ajutor. cu toate ca ideal ar fi ajutorul direct din partea colegilor de pe forum, iar eu cred ca majoritatea care si-au pus datele de contact aici au fost impinsi de dorinta sincera de a ajuta. nu i-a obligat nimeni sa o faca. Edited by bedwap
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Am redevenit de ceva timp posesor de BMW. Numarul meu este acelasi: 0743.454.023. Cateodata mai sunt prin delegatii plecat dar mai cunosc oameni buni prin TM :twoup: Si daca putem fi de ajutor .....

P.S. puteti sa puneti si numarul meu de servici, care e deschis si la mine tot timpul (la fel si cel personal, dar pentru orice eventualitate): 0758.065.738

Edited by totnick
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Nitra sau Bratislava - Gabriel 0747997784 daca e grava si are cineva nevoie neaparat de ajutor ajung repede la Viena am cam 130 km sau Budapesta cam aceeasi distanta .

 

Cand sunt acasa adica Focsani la fel se poate oferi ajutor ,am prieteni priceputi cu service , nr de telefon acelasi .

Link to comment
Share on other sites

Eu nu mĂŁ mai ocup cu aÂşa ceva.

Cineva te-a inselat rau de te-ai schimbat asa la 180 de grade. Din cate am vazut in paginile anterioare tu erai cel care se ocupa de update-ul hartii, si deodata ai inceput ca e inutila.. I wonder what happened...

Edited by MunteanOvidiu
Link to comment
Share on other sites

Cineva te-a inselat rau de te-ai schimbat asa la 180 de grade. Din cate am vazut in paginile anterioare tu erai cel care se ocupa de update-ul hartii, si deodata ai inceput ca e inutila.. I wonder what happened...

 

Daca se mai ocupa cineva de update al harti ma ofer pentru zona Ciolpani Dn1(ilfov,soseaua bucuresti-ploiesti) nu creed dar e bine poate cineva are nevoie de ceva si e prin aceasta zona AdixX 0765812831 (apropo un PM cand face cineva un UPDATE la harta)

Link to comment
Share on other sites

Cineva te-a inselat rau de te-ai schimbat asa la 180 de grade. Din cate am vazut in paginile anterioare tu erai cel care se ocupa de update-ul hartii, si deodata ai inceput ca e inutila.. I wonder what happened...

Mi-am schimbat mentalitatea puĂžin.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.