Jump to content

Asistenta rutiera in caz de urgenta


MuadDib

Recommended Posts

Ti-am adaugat numarul.

 

 

Iulian518i: Vrei sa-ti scot numarul de pe harta?

Nu, cu siguranta nu...dar la un search pe google nu trebuie sa fii logat ca sa gasesti date despre numar...pe cand daca e pe harta nu ti-l afiseaza pe google...trebuie sa te loghezi...la asta m-am referit....o oarecare unda de privat....

Link to comment
Share on other sites

Propun ca pe harta sa fie postate cifre care reprezinta numarul de useri din localitatea respectiva care-si ofera ajutorul...si pe o anexa (sau mai multe :blink: ) vor fi postate numele (poate si nick-ul de pe bmwclub) si numerele propriu-zise de telefon...ca daca se va ajunge la 6mii de numere...cu siguranta ca va trebui o harta cat un perete de mare ca rezolutie, sau poate chiar mai mare...desi nu am mentionat marimea peretelui :)...asa vom face si o statistica a regiunilor cele mai deschise la ajutor....(desi si acum se poate face statistica prin observarea cu ochiul liber a hartii :))eventual sa-i rugam pe cei ce posteaza telefoanele sa precizeze in anexa ce fel de servicii pot oferi (ceai, cafea, mecanic, platforma, suport psihologic etc...) pt a nu inrosi telefonul dand incercand sa dai de userul trebuincios... Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

Am mai adaugat numere...

 

@Iulian518i: Am cenzurat numerele postate pe topic.

Vreau si eu sa figurezcu un nr de tel. locuiesc intr-o zona de trafic intens.. Busteni PH..si pot sa asigur aproape un service complet ,diagnosticare (MODIC III ) ,reparatii minore,eventual ceva piese de schimb ,tractare,cazare... toate fara pretentii doar pentru membrii de pe forum!

dau un nr. de fix unde sigur va raspunde cineva la telefon LA ORI CE ORA !!Repet FARA NICI O PRETENTIE !!!

<numbarul-sters-pentru-privacy-vezi-harta> RASVAN

Link to comment
Share on other sites

Rasvan, aveai un E34 verde? Si acum e un E38 in fata la tine :)

 

Asta daca nu te confund...

Cred ca ma comfunzi eu am E39/525D pachet M argintiu,dar nu-i nici o problema!

 

Scuze :) Si binenteles ca nu este nici o problema, nici pe cel cu E34/E38 nu il cunosc personal, dar am un prieten vecin cu el (chiar in varful primei pante de pe strada aia cu sens unic ce duce spre Kalinderu) care mi-a povestit despre om si am aflat ca este maniac cu BMW-urile si are si un garaj cu diagnoza, etc. De aceea am crezut ca este vorba de tine. :blink:

 

Felicitari tuturor celor care isi ofera sprijinul :) E mare lucru! :)

 

Nu trebuie sa fii capabil de minuni, doar sa stii sa dai o adresa, o informatie, un nr. de telefon al unui service/tractare etc. cuiva care este la ananghie prin zona ta ...

Link to comment
Share on other sites

Excelenta idee. Pentru Bucuresti/ Popesti-Leordeni puneti si telefonul meu: Paul- <numbarul-sters-pentru-privacy-vezi-harta>

Pot sa va mai ajut in domeniul medical: medicina de familie, EKG, terapie laser (nu operatii), oftalmologie.

Dea Domnul sa nu fie nevoie, da' e bine sa se stie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Excelenta idee. Pentru Bucuresti/ Popesti-Leordeni puneti si telefonul meu: Paul- <numbarul-sters-pentru-privacy-vezi-harta>

Pot sa va mai ajut in domeniul medical: medicina de familie, EKG, terapie laser (nu operatii), oftalmologie.

Dea Domnul sa nu fie nevoie, da' e bine sa se stie.

vezi ca e un topic cu meserii :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.