Jump to content

Invitatie catre comunitatile locale


X X L

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vreti touringuri? :twoup: Luati de aici...mai este un e39 dar era parcat mai departe si nu l-am prins in intregime

 

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/cluj1/DSC04718.JPG

http://www.bmwclubmagazine.com/personalizari/DSC_0034.JPG

Link to comment
Share on other sites

unu d-asta? :twoup:

vai de p mea ce poza mishto!

 

frumos ursuletul. foarte. dar eu am in minte unul acoperit, si cu rollcage :)

 

asta pare sa se distreze bine

:)

 

Da ,daaa ohhhda multumesc de reactie.

 

Voie buna, Cosmine.

Link to comment
Share on other sites

Timisoara :twoup:

 

 

 

foarte frumos filmuletul... felicitari cameramanului, se vede ca te ocupi cu asa ceva

din pacate eu nu dispun momentan de o camera cat de cat profi, tot ce se vede pe filmuletul meu este facut cu o camera de buzunar :)

 

deabia acum am aflat de topicul asta dar promit ca o sa ne mobilizam si o sa revenim in forta :)

 

inca o data felicitari celor de la timisoara dar nu in ultimul rand si celor din cluj in special Kine

Link to comment
Share on other sites

suntem mult mai multi, doar ca foarte greu ne putem aduna la apel, pt ca unu lucreaza, altul e plecat in tara... si tot asa... :) nici la intalnirile saptamanale nu suntem foarte multi, dar constanti ca numar, ca azi vine unu, saptamana viitoare nu mai poate el sa vina dar vine altul si tot asa... :)

 

unii suntem 100% tot timpul prezenti, dar nu la toata lumea i se potrivesc socotelile asa...

 

 

 

 

 

 

 

...DAR ASTA NU INSEAMNA CA NU SUNTEM APROPIATI! NU EXISTA DIFERENTE INTRE CEI "LA ZI" SI CEI LA "FRECVENTA REDUSA"! :twoup:

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Putini sunt dar daca sunt uniti ce mai conteaza? Decat bisericute la intalnirile de cate 30-40 de masini mai bine asa.

 

 

ai punctat bine aici Michael !!! mai bine de ce ai zis tu nu se putea zice :)

 

 

mai adug si eu ceva : si ei sunt bmwclub.ro nu bmwclub arad :twoup:

Edited by blade
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.