Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

stie cineva ceva de WBAVP51070VK20992 ? multumesc

Edit: X1 nu are izolatie la capota motor? pana acum am vazut 2 modele diferite fara izolatie..

 

x1 nu are izolatie la capota,nici cel cu seria postata, nici macar cele facelift cum am eu. Si eu m-am mirat, desi este 99% aceeasi masina cu e91 care are izolatie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ,

cunoaste cineva aceasta masina : https://www.autovit.ro/anunt/bmw-seria-1-120-ID7GuQei.html#505ac13ff9 ...sunt interesat sa o cumpar insa vanzatorul nu este dispus sa mearga apx 30 de km pana la reprezenta BMW ptr verificare sustinand :" daca as merge cate 30 de km pentru fiecare cumparator"...mi-a trimis si VIN-ul masinii :WBAUD91000P717498 , insa cand am incercat sa il caut pe diferite site-uri, ori imi apare inexistent ori imi apar alte modele gen : F33 420d...multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua ,

cunoaste cineva aceasta masina : https://www.autovit.ro/anunt/bmw-seria-1-120-ID7GuQei.html#505ac13ff9 ...sunt interesat sa o cumpar insa vanzatorul nu este dispus sa mearga apx 30 de km pana la reprezenta BMW ptr verificare sustinand :" daca as merge cate 30 de km pentru fiecare cumparator"...mi-a trimis si VIN-ul masinii :WBAUD91000P717498 , insa cand am incercat sa il caut pe diferite site-uri, ori imi apare inexistent ori imi apar alte modele gen : F33 420d...multumesc anticipat.

 

Daca te uiti mai atent la poze se vede ca masina pare sa fi fost lovita pe partea dreapta.

Edited by vrtx
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca te uiti mai atent la poze se vede ca masina pare sa fi fost lovita pe partea dreapta.

 

da , aveti dreptate , vazusem si eu luft-ul acela...dar m-am gasit ca la o masina de 10 e foarte putin probabil sa nu fi fost atinsa. refuzul dumnealui categoric de a merge la reprezentanta ma facut sa spun pas...continui cautarile :(

Link to comment
Share on other sites

cateodata mai da si gherle ,am patit-o

acum am dat banul, am verificat o serie de sasiu si ce e drept istoricul e dubios doar 2 intrari service.Pun aici poate mai are nevoie cineva de informatii despre vin-ul asta sa nu dea banii inca odata.

 

2012 X Series

VIN Code:

WBAVP71080VW24105

Year:

2012-12-10

Model:

X Series X1 X18D (EUR)

Body Type:

GEFZG

Steering:

Left Hand Drive

Engine:

N47T 2.00 cm3

Power:

105kw / 143hp

Transmission:

Automatic

Colour:

MINERALGRAU METALLIC (B39)

Interior:

STOFF MEDIANANTHRAZITAKZENT KORAL (AXIK)

ODOMETER CHECK

Status Event Date Event Location Odometer Reading Event Detail

2016-12-07 Wien 103,000 km Inspection

2013-12-18 Paderborn 0,000 km Inspection

2013-12-12 Paderborn 19,000 km Inspection

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.