Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. a ok acuma am inteles, aici pe topip ai scris(din greseala banuiesc) ca ti-a vandut jante 6.5j in loc de 6.5 j de unde so comfuzia
  2. inca odata iti explic persoana publica vs un absolut 0 sau tu ai vrea sa fie ziarele pline doar de anchete ale politiei? pai ar trebui sa cumperi un roman in fiecare zi
  3. pai daca esti baut nu mai e cu suspendare, e cu executare
  4. mi se pare normal sa se intample asta.Huidu este o persoana publica iar asta e un nimeni.ar fi anormal sa nu se intample asta.doar asa ca fapt divers.
  5. lasa ,si tu ai venit cu povesti ca ai 235 asa ca se iarta
  6. eu am numarat de la 24 la 42, oricum nu-ti poti de seama exact prea tare tremura camera.motorul asta nici nou nu a fost foarte rapid, avea parca vreo 14 secunde 0-100.de la 14 la 20 e cale lunga .e ceva in neregula la motor?
  7. in cat timp face suta? din filmuletul ala reiese vreo 20 secunde si ai plecat din mers
  8. pacat, mare pacat, condoleante familiei
  9. normal ca e o diferenta, am spus ca nu e o diferenta exagerat de mare. mai ales ca interiorul e identic si tu ca sofer acolo iti petreci timpul, nu inafara ei.din puctul asta de vedere am spus ca nu e mare diferenta
  10. cam cat e intrarea pe un circuit? se plateste pe zi? sau pe tura?
  11. lol eu nu am nimic cu tine personal. doar ti-am aratat ca te contrazici singur nu e o diferenta atat de mare intre coupe si sedan la e9x parerea mea e ca LCI-ul e90 trebuia copiat dupa e90 m3
  12. bineinteles max e36 e tata lor, am zis ca nu-mi bat capu' cu tine te contrazici singur tot timpu cu e36-le tau cu tot tu ai zis singur ca de aveai 100k ti-ai lua tot e36(nu o bucata, 4 bucati) nu ai schimba masina ca la tine e pasiune in postul tau ce ti l-am aratat mai sus spui clar ca ti-ai luat e36 ca nu ai avut bani de e92 adevarul e la mijloc sau cum?
  13. iata si dovada, dar ne place sa ne contrazicem in draci
  14. daca ai avea 100k ai uita de e36 in secunda 2
  15. nu neaparat. nu toata lumea are nevoie de spatiul ala in plus, si de ce sa dai mai multi bani pe spatiu daca nu ai nevoie.masinile aratau la fel si acuma 20 de ani si totusi seria 3 e30 s-a vandut in draci. noa serie 3 nu cred ca va pierde teren in fata 5-lui
  16. max cu tine nici nu-mi bat capu'.
  17. cred ca tu esti cel care nu a inteles. iti mai spun odata. bineinteles ca poti avea o parere, dar avand in vedere ca nu esti potential cumparator de masina noua, parerea ta pt fabricant este egala cu 0.nu are nimic in comun cu strugurii.fabricantul nu are nimic de castigat sau de pierdut ca tie sau mie sau oricui care nu e cumparator de masina noua, considera nu stiu care serie este frumoasa sau urata.tot ce conteaza pt ei e ca masina sa placa catorva zeci de milioane care au potential sa o cumpere.
  18. sub asteptarile cui? ale tale? vanzarile arata ca a fost mult peste asteptari si aia conteaza. ca, cuiva care nu este nici macar potential cumparator nu-i place masina, chiar nu intereseaza pe nimeni
  19. fi serios e60 mai dorit ca si f10??? cred ca glumesti
  20. serios vorbesc nimeni nu o sa bage bani in pisica ta
  21. pisicuta are vechime considerabila?
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.