Jump to content

Service auto mecanica - vopsitorie


Changing

Recommended Posts

@Catalinu: te rog sa imi dai o serie de sasiu ca sa iti pot face oferta. Ultimele 7 cifre imi trebuie. Multumesc.

@rashpy: este ok vineri, dar te rog sa imi dai maine un telefon sa stabilim impreuna o ora. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Am fost astazi la service pentru revizie (schimb ulei, filtre, freon si ulei instalatie clima, antigel, etc). Este pentru prima data de cand am masina cand fac revizia in alta parte decat la BMW... asa ca aveam putine emotii.

 

Am ramas placut surprins de service (cum arata si dotari) totul a decurs perfect, s-a lucrat super OK si am fost multumit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sa inteleg ca distributia ta este pe lant, da? Vrei sa achizitionezi piesa de la noi? Sau o ai tu?

Da distributia este pe lant ! Ma intereseaza sa vin cu masina la voi si sa-mi schimbati garnitura de la capacul distributiei ! Nu am nici o piesa !Le cumpar de la voi !

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am un E60 530D, si am ceva mici belele cu sunetul de la turbina. Am si un topic deschis aici, dar nu asta e important. As dori sa ajung la voi sa vedem traseul furtunelor de admisie(eventual sa le si schimb-un pret daca se poate), sa vedem toate garniturile daca sunt bine prinse, electrovalva turbo sa vedem daca e ok...ma rog, toate lucrarile(mici, marunte) care poate m-ar elucida de ce fluiera mai tare decat stiu eu ca trebuie sa fluiere...:). Mentionez ca turbina nu e stricata, ba chiar e noua, achizitionata anul trecut in noiembrie, deci exclusa posibilitatea sa fie turbina...

Sa imi spui un pret pentru lucrare/constatare.

Stima!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

un pret te rog pt manopera la :

- schimbat bielete directie fata

- schimbat bucsi bara stabilizatoare

- schimbatbielete antiruliu fata

- schimbat furtunase frana fata.

masina e un e46 320d touring din '99.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.