Jump to content

Service auto mecanica - vopsitorie


Changing

Recommended Posts

e46 2004 318i PozaPiesele 3,2,4 de inlocuit si toate bucsele de la diferential si suport . Aveti presa pt bucsi? Nu vreau sa fie bagate cu ciocanul si vreau sa fie puse exact in acceasi pozitie in care au fost puse cele vechi. Piesele le am . Mai am un prieten cu un e39 530d nu merge webasto si Bc ....un pret pt diagnoza . Edited by dragy2008
Link to comment
Share on other sites

Noi oferim calitate si nu cantitate. Materialele folosite de noi sunt de cea mai buna calitate, doua exemple fiind 3M si Glasurit. Noi nu furam materialele asa cum fac altii si avem scule profesionale. Este decizia dvs unde si cum va faceti masina, eu doar am vrut sa va explic de unde este diferenta de pret. O zi buna va doresc.
Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

 

In urma unui incident in trafic am de inlocuit/reparat/vopsit urmatoarele la un e36 cabrio: bara fata, ornament bara fata, semnal plus far stanga si ce mai este rupt pe sub bara. As avea cateva intrebari:

Aveti decontare directa cu Omniasig?

Saptamana viitoare lucrati? (27-30)

Stiu ca mai nou asiguratorii livreaza piesele catre service. Este vreo posibilitate sa folosesc piese OEM si nu aftermarket pe RCA?

 

Multumesc,

Cristi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.