Jump to content

Service auto mecanica - vopsitorie


Changing

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Salut Dragos,

 

Puteti indrepta capota din imagine, eventual si polish/vopsire ?

Te rog sa imi spui si cat timp ar dura, cand se poate programa si cat costa (estimativ, desigur).

 

http://s10.postimg.org/h29z9sjc9/capota_bmw_e46.jpg

 

Iti multumesc,

Bogdan

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Buna seara,

 

In primul rand vreau sa va spun ca imi pare bine ca am gasit un service auto laudat pe acest forum, si mai ales aproape de casa (chiar foarte aproape) :)

M-ar interesa pretul pentru vopsirea integrala a masinii, un E46 din 2002.

 

De asemenea m-ar interesa si o oferta de pret pentru articulatia fata (discuri, placute, bucsi, bielete de directie, bielete antiruliu, brate, amortizoare) si inlocuirea arcurilor spate + discuri si placute.

Ca si detalii despre masina ultimele 7 elemente din seria sasiu sunt FZ43041.

 

Multumesc,

 

O seara buna !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut!

 

V-ati intors din vacanta? V-am scris un e-mail pe office@dthauto.ro in urma cu ceva timp si nu am primit niciun raspuns.

 

Lucrati cu la fel de multa pasiune si cu marcile autohtone (e.g. Dacia SupeRNova)? Ma refer la partea de tinichigerie.

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eu am sunat saptamana trecuta si am inteles ca s-au mutat pe Sos. Andronache. Din pacate (sau fericire) nu am apucat sa vad exact unde, fiindca am vandut masina intre timp. Sunt cu un pas mai aproape de E34. :) Edited by MyKe
Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca am inteles eu gresit. Zi-mi, te rog, cat ar costa indepartarea stratului de lac ramas si aplicarea altuia nou, pe toata masina? Masina in cauza e un E36 Coupe si are lacul sarit in mai multe locuri, iar vopseaua pare sa fie in stare buna. Multumesc!

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut,

 

Cand te referi la interior inseamna inclusiv la motor, respectiv demontat si montat motor?

 

Da, schimbare de culoare completa, demontat si montat motor ?

Daca e mare diferenta zi-mi te rog si cat costa fara vopsirea la motor, dar consider ca arata urat asa.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Salut, cât costa vopsirea unui pachet m (e60) + capotĂŁ? Pachetul nu este ĂŽncĂŁ montat pe maĂâ˘inĂŁ, ĂŽncĂŁ nu m-am gândit dacĂŁ sa ĂŽl montez Ăâ˘i pot sa vopsesc sau se face separat..

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.