Jump to content

123d unu + 30 harmasari in plus


Razvan Marius

Recommended Posts

mi-a spus domnu' de la magazinu tuning :)

si sica cel mai bun cip iti da 35 de cai maxim (LA BMW)

 

Pot sa te mai intreb ceva fara suparare? cati ani ai si de cat timp esti plecat din tara?

Pari cam copil asa. Ti-as da cam 17-18 ani

 

PS: nu cred ca face "caterinca" de noi

Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

Pot sa te mai intreb ceva fara suparare? cati ani ai si de cat timp esti plecat din tara?

Pari cam copil asa. Ti-as da cam 17-18 ani

 

PS: nu cred ca face "caterinca" de noi

 

am 23 si sunt in valencia din 99

 

si " par copil' pentru ca nu stau in romania ca voi si vorbesc romana toata ziua, eu n-am mai fost la o clasa de romana de 12 ani si de aceeia nu stiu sa ma exprim la fel de bine ca si voi. chiar pot sa spun ca stiu spaniola la perfectie si nu pot sa spun acelasi lucru desrpre romana :)

Link to comment
Share on other sites

Radem glumim dar sper sa nu ne certam ...nu de alta dar exista un precedent

(bogdyy @ 29/Aug/2006, 01:03)

Dumy ma bufnit rasul,sa al intalnesca baiaeti astia de ''cultura'' pe Marian cand e beat,intr-un

timp mergea cu sabia sub bancheta din spate a masini.........

 

am 23 si sunt in valencia din 99

 

si " par copil' pentru ca nu stau in romania ca voi si vorbesc romana toata ziua, eu n-am mai fost la o clasa de romana de 12 ani si de aceeia nu stiu sa ma exprim la fel de bine ca si voi. chiar pot sa spun ca stiu spaniola la perfectie si nu pot sa spun acelasi lucru desrpre romana :)

 

Ok. Macar recunosti. Bogdy ala era agramat, dar era grav ca nici nu isi dadea seama.

 

Bafta si eu nu mai scriu mai mult pe topicul asta, ca deja ma doare burta

Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

am 23 si sunt in valencia din 99

 

si " par copil' pentru ca nu stau in romania ca voi si vorbesc romana toata ziua, eu n-am mai fost la o clasa de romana de 12 ani si de aceeia nu stiu sa ma exprim la fel de bine ca si voi. chiar pot sa spun ca stiu spaniola la perfectie si nu pot sa spun acelasi lucru desrpre romana :)

 

 

NU E din cadiz bolnavilor! eu am cumparat-o de la un tip din VALENCIA! nu din cadiz laugh1.gif

 

 

tu ai zis ca esti in Valencia din 99 .

Link to comment
Share on other sites

Sa se faca sticky topicul asta. Merita.

 

 

Daca vrei sa te creada astia ca e masina ta, iesi afara si fa-i o poza si prezint-o aici. Si gata.

 

Dar nu cu google ca se prind

Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

Eu propun sa le inchizi gura colegilor invidiosi :frantics: - mergi la masina si fa 2-3 poze fresh si posteaza-le ...

+1

 

Asta doar daca vrei sa mai scapi cat de cat elegant din haita de lupi :)

Dar pozele sa le postezi cu exif.

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

+1

 

Asta doar daca vrei sa mai scapi cat de cat elegant din haita de lupi :)

Dar pozele sa le postezi cu exif.

dar "lupii"de ce au atacat asa gratuit? cau au voie?

ma rog....fiecare cu ideile lui.

sfat: daca e sa apara un copil si sa puna nush ce masina(si nu o sa puna un seria 1), atunci nu il bagati in seama (ca el asta va dori), se va plictisi si va lasa naiba bmwclub in pace!

da si voi dati apa la moara cu greu....

Edited by turmentatu
Link to comment
Share on other sites

Valencia, Cadiz, briz-briz, etc. Esti doar un cocalar care s-a gandit sa se incordeze un pic pe forum-ul BMW si sa minta ca are un seria 1, mare chestie ! Poti sa visezi ca ai si avion, atata timp cat nu te deranjeaza sa traiesti intr-o lume imaginara, e fix problema ta.

 

O singura chestie nu pricep si anume, de ce toti pustii astia agramati care deschid aici topic despre o masina pe care nu o au, sunt sau se viseaza a fi in Spania ? Bai, chiar asa a dracu e tara asta, chiar asa de molipsitor e mirajul asta al capsunilor ? Nu am vazut pe niciun fabulist din asta sa fie sau sa minta ca e intr-o tara ca Germania, Norvegia, Elvetia, etc. O fi si asta vreun semn...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fara nici o legatura cu initiatorul topicului, nu e nr de Cadiz

 

my bad, dupa 2000 s-a schimbat sistemul de numerotare si nu mai contine niciun indiciu al zonei de apartenenta!

Misterul oricum ramane, e bine ca mai apare cate unul din asta, ne mai agita si pe noi pe aici... :)

Daca punea si el niste poze adecvate si stia sa vorbeasca, probabil ca nu atragea atentia, dar aia cu interiorul prea e poza de dealer...

Link to comment
Share on other sites

invatat cu astfel de specimene la noi pe forum, puteam sa jur ca posteaza din ceva satuc din RO de pe un clicknet sau vodafone mobil.

dar nu. acest baiat posteaza din valencia.

 

@razvane ti-as recomanda sa nu mai jignesti si sa nu mai folosesti apelative gen "bolnavilor" la adresa colegilor de pe forum.

daca vrei ca ei sa creada ca e masina ta, pune poze asa cum vezi la altii, cu masina deschisa, cu interiorul, etc, si nu poze cu masini parcate pe strada sau pe site-urile de vanzari auto.

 

iar voi, "lupilor", mai incet cu jignirile directe ca sa evitam alte chestii neplacute.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.