Jump to content

Necesar de piese E34


Apple

Recommended Posts

Din motive personale, as dori sa stiu cine este interesat de piese de E34 5-er...

Va rog sa scrieti aici ce nevoi ati avea: motor, etc... pentru a va rezolva problemele si voi si eu...

Cu cat mai repede cu atat mai bine...

Va multumesc... :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Din motive personale, as dori sa stiu cine este interesat de piese de E34 5-er...

Va rog sa scrieti aici ce nevoi ati avea: motor, etc... pentru a va rezolva problemele si voi si eu...

Cu cat mai repede cu atat mai bine...

Va multumesc... :blink:

153226[/snapback]

il dezmembrezi ?? :)

Link to comment
Share on other sites

Haideti, ziceti... Nu o sa iau pielea de pe voi ci s-ar putea sa le vand si in pierdere... mai mult ca sigur...

Doar ca vreau sa rezolvam cumva... sa ne cuplam mai multi ca sa pot duce si eu financiar o problema la bun sfarsit si cu o rezolvare eleganta...

Link to comment
Share on other sites

Te-ai decis sa pui capat grijilor referitoare la E34-ul tau? :)

Bafta la vanzare...cred ca asa trebuia sa procedez si eu cu E28-ul meu...

PS: as fi interesat ce cod de piesa are alarma ta...ca daca coincide cu a mea...as cumpara-o...a mea e pusa after-market (desi e originala BMW) si nu mai am telecomenzile la ea si am pus alta...dar poate e mai performanta aia originala BMW

Eventual spune-mi, pls, ce functii are alarma ta :) si niste foto cu telecomenzile...si...un pret :blink:

LE: cutia de viteze s-o potrivi la motor M50 de 2000cmc?

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

nu am alarma originala BMW... n-am cum sa te ajut...

Iar de cutie ce sa zic... O dau cu tot cu motor, grup, cardan, etc...

Deci cine vrea sa ia motorul primeste tot...

Sunt disponibile orice piese care sunt in stare buna, exceptand articulatiile... si in rest nu mai stiu... Ptr cine e doritor sa stie, nu este vorba de masina mea... ci de alta...

Nu ma apuc sa scot profit, din contra, voi face niste preturi in asa fel incat toata lumea sa fie fericita... Eu sa recuperez niste bani, sa am masina si sa nu ma coste foarte mult... voi veti lua niste piese ok, la preturi bune pentru voi si, in acelasi timp, veti ajuta un coleg de forum sa rezolve o problema care i-a tocat nervii timp de 4 luni... si bineinteles, va ramane tot proprietar de BMW E34... Mai multe detalii o sa va dau in curand... momentan haideti si ziceti ce si cum...

Mersi frumos...

Link to comment
Share on other sites

faci vreo recarosare tu ceva :blink:

153528[/snapback]

Hei, a zis omu' ca ne va povesti ce si cum...

As fi interesat de modulul ala electronic de sub filtrul de polen de la picioarele pasagerului care comanda AC-ul, recircularea si dezaburirea spate prin intermediul celor 3 push-butoane de langa climatizare :)

Link to comment
Share on other sites

Hei, a zis omu' ca ne va povesti ce si cum...

As fi interesat de modulul ala electronic de sub filtrul de polen de la picioarele pasagerului care comanda AC-ul, recircularea si dezaburirea spate prin intermediul celor 3 push-butoane de langa climatizare :blink:

153609[/snapback]

mi ai luat o inainte :)

Link to comment
Share on other sites

Proiectoare si suportii de la ele + plasticele alea 2 de langa acestea,Tapiteria plafon daca e fara trapa (sa-mi spui culoare pls) semnale daca sunt albe, si eventual daca vrei sa imi dai toata partea neagra de sub bara sper sa intelegi care,nu am nevoie de toata bara ci doar de partea care tine numarul,proiectoarele...si grila dintre ele....

Fa-mi te rog un pret pt astea si lasa-mi un PM sau un ID de mess sau un nr de tel.

L.E Si daca se poate oglinda dreapta (model fara facelift)

Edited by Dannnnny85
Link to comment
Share on other sites

Ca sa raspund la toti o data...

S-ar putea sa fie de vanzare o climatizare intreaga, adica 99% sigur asa va fi... ia cuplati-va voi mai multi si o luati intreaga... ptr ca nu cred ca e acelasi defect la amandoi... in felul asta scapati de o grija... aveti 3 instalatii si va trebui sa faceti doua... suna bine, nu?

Proiectoarele se prind in spoiler care este intreg... e coaja care inveleste bara... deci daca vrei inseamna oricum sa iei coaja toata, ramen bara... o iei bonus... :)

Oglinda dreapta... cam greu ca si eu o am sparta :blink: dar daca nu-ti trebuie geamul ci doar oglinda in sine... no problem...

Inca vreau sa aud pe cineva ca vrea un motor de 3,5 complet cu cutie, cardan, diferential si anexe... ptr ca ala atarna de gatul meu ca o moara pentru modul in care vreau sa rezolv problema si la banii care trebuie sa ii scot urgent din piatra seaca... deci daca ma ajutati sa ia cineva motorul ar fi super... dau petrecere cand termin cu totul... :)

Link to comment
Share on other sites

Culoarea e ori albastra ori neagra... :blink: probabil va fi albastra...

Pret inca nush... cat esti dispus sa dai? Am mai zis... vreau sa pot sa fiu si eu linistit... si voi sa va rezolvati problemele... nu vreau sa scot profit... clar oricum voi iesi in pierdere...

Link to comment
Share on other sites

Am retinut... ok... facem altceva... da tu un search pe forum... cauta preturi la care s-au vandut asa ceva... si vezi cam cat ar fi... dupa care discutam... (adica mai scadem... :blink: )

153823[/snapback]

am vazut ca vorbesti de 3,5 dar totusi o sa intreb: calculaor de 2,4 td gasim?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.