Jump to content

Ati avut probleme cu BMW-uri noi?


fbdcnt

Ati avut probleme cu BMW-uri noi sau cunoasteti direct de la sursa astfel de probleme?  

47 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[...]

Alfa Romeo 166 cu motor de 3000 probleme mari la 2000 km, mercedes (a  trebuit reparat in germania, in Romania nu s-a putut!)probleme la motor la 50000km...

154230[/snapback]

 

Adica exact ce spuneam. La orice marca sunt probleme, de asta s-a inventat garantia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Romulus, daca se intampla sa cumpar Accordu-u' sau Subaru, sau orice altceva, ma leshi sa fac un topic cu un jurnal de bord? Undeva "Pe margine" de tot, sau la "Capatul forumului" si sa trec si eu acolo problemele aparute din 10 in 10 mii, sau din 20 in 20, eventuale probleme cu service-ul, reclamatiile... Promit sa fiu obiectiv. Ce zici?
Link to comment
Share on other sites

Culmea ca vroiam sa-ti propun chiar eu asta. Ai fost cu un pas inainte. Orice ai alege, vei alege tu, sa nu-ti pese de ce vorbim noi aici. Stii bine ca asta ti-am spus si la telefon. Sa dea Domnul sa confirmi studiile de fiabilitate si sa n-ai nici o problema.
Link to comment
Share on other sites

Culmea ca vroiam sa-ti propun chiar eu asta. Ai fost cu un pas inainte. Orice ai alege, vei alege tu, sa nu-ti pese de ce vorbim noi aici. Stii bine ca asta ti-am spus si la telefon. Sa dea Domnul sa confirmi studiile de fiabilitate si sa n-ai nici o problema.

154244[/snapback]

 

Sa dea Domnul, dar nu uita ca studiile nu le-am facut eu :blink:

Link to comment
Share on other sites

eu nu am bmw nou, dar am o singura parere, indiferent de probleme un bmw nu se compara cu nici o alta masina.

 

de cand e in tara masina am schimbat doar bratele de aluminiu + filtre ulei ....

 

am facut 25k km cu ea pana acu, are 127K

154256[/snapback]

 

A mea are 180K si sunt multumit. Dar sunt convins ca nu se mai fac cum se faceau odata.

Link to comment
Share on other sites

Nu fi cioban, buei. E suficient ce aud aici pe forum, iar tatal meu a murit pe caz de boala, manca-mi-ai stii tu ce mie :blink:

154266[/snapback]

 

E doar o expresie, nu ma lua asa... Imi pare rau de tatal tau. Cand cineva spune ceva din auzite, eu spun ca "i-a spus lui tata un om". Mai cauta pe forum, nu e prima oara cand fac referire la ea. Ce naiba mai...?

Link to comment
Share on other sites

E doar o expresie, nu ma lua asa... Imi pare rau de tatal tau. Cand cineva spune ceva din auzite, eu spun ca "i-a spus lui tata un om". Mai cauta pe forum, nu e prima oara cand fac referire la ea. Ce naiba mai...?

154274[/snapback]

 

Lasa, nu vreau sa ating subiectul, a murit pe neasteptate si am tinut la el.

Link to comment
Share on other sites

Mda... Pitesti... Ploiesti... pentru unii e acelasi lucru se pare. Ce ti-e si cu orasele astea...  :blink:

154279[/snapback]

 

Ti-o fi venind sa crezi sau nu, dar le incurc deseori. Trebuie sa ma gandesc la Dacia si la petrol ca sa le diferentiez. Nu sunt oamenii din aceste orase de vina. De vina e felul cum suna numele lor si faptul ca amandoua sunt adiacente si primele orase de la Bucuresti.

 

In plus, de maimutoii de care vorbesc, chiar nu mi-am incarcat memoria cu de unde sunt...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.