Jump to content

Colegul noname! a plecat dintre noi


Calin

Recommended Posts

asta i pagina lui de pe 4t.

http://forum.4tuning.ro/member.php?u=17998

 

si id-ul de messenger se termina in .....88.

 

ce zicea despre noul e30 pe care si-l luase:

 

"Originally Posted by squid

Opa, new M in town.

 

Pune poze mai multe si detalii."

 

"am topic la masina mea pe bmwclub"

 

the good die young. sunt sigur ca era un baiat de nota 10.

 

e bine ca ceilalti sunt cat de cat ok.

 

Edited by max83
Link to comment
Share on other sites

Am vrut sa merg pana la locul accidentului, eu locuiesc cam la 6-7km de acea zona. Efectiv nu pot scoate masina din curte, tot traficul de pe DN e deviat pe la mine prin sat. Sint milioane de tiruri bara la bara si nici unul nu ma lasa sa ies din curte.
Link to comment
Share on other sites

Tot citesc si nu imi vine sa cred ca S-a dus si Robi

Dumnezeu sa il odihneasca si sa il aiba in paza

S-a dus dupa Norbi un alt impatimit al BMW-ului ca a murit in vara cu motocicleta

Dumnezeu sa aiba grija de ei acolo sus

Poate totusi nu e Robi la volan ,dar ma indoiesc ca ar fi dat el masina altcuiva

Link to comment
Share on other sites

El a fost la volan cel cu cauciucuri, masina a derapat si sa izbit cu lateralul de un opel meriva in care se aflau doi copii de 6 si 8 ani impreuna cu bunicul care daca era frontal vorbeam de 4 victime nu de una, porche ul sa rupt in doua mai tarziu poate o sa pun ceva poze facute de colegii de la smurd si descarcerare, RIP

 

a intrat in opel cu partea laterala sofer?omg...

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa il ierte!

 

Aceste accidente ar trebui sa aiba o morala pentru noi.

 

Ieri cel de la Braila, astazi cel de la Arad. In primul caz, nu a fost vina lui, dar o viteza putin peste cea regulamentara poate ar fi schimbat situatia. In cazul de la Arad nu se stiu exact imprejurarile producerii accidentului, dar nu prea am auzit de derapari la viteze legale.

 

Asfaltari facute la misto, cu asfalt ce nu are compozitia pe care ar trebui sa o aiba, lucru ce duce la aderenta mai scazuta, praf, pietris, nisip, pete de ulei... Sunt multi factori care duc la catalogarea soseleor de la noi drept nesigure.

 

Inainte de a apasa acceleratia mai mult decat trebuie, gandi-ti-va ca acasa va asteapta cineva si o nebunie de moment se poate transforma in ceva tragic pentru cei dragi.

Edited by kristal_madness
Link to comment
Share on other sites

28/10/2011 20:44 DN7 Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al PoliÞiei Române informeazã cã Începând cu ora 20.40, se circulã În condiÞii normale pe DN7 Între Arad ºi Deva.Reamintim cã traficul rutier a fost blocat aproximativ o orã, din cauza unui accident În care au fost implicate douã autoturisme ºi În urma cãruia o persoanã a decedat iar alte trei aufost grav rãnite.

28/10/2011 19:40 DN7 Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al PoliĂžiei Române informeazĂŁ cĂŁ la aceastĂŁ orĂŁ, din pricina unui accident rutier ĂŽn care au fost implicate douĂŁ autoturisme, circulaĂžia auto pe DN7 Arad – Deva, este blocatĂŁ pe raza localitĂŁĂžii SâmbĂŁteni.PrecizĂŁm cĂŁ ĂŽn urma accidentului o persoanĂŁ a decedat iar trei au fost rĂŁnite grav.

 

mai multe amanunte nu sunt momentan.

 

stire

 

http://www.newsar.ro/un-porsche-ar-88-xxl-rupt-in-doua-intr-un-accident-la-sambateni

 

Un Porsche (AR-88-XXL), rupt În douã Într-un accident la Sâmbãteni!

 

28.10.11 de C.M.

 

 

 

Un cumplit accident de circulaÞie a avut loc vineri seara, În jurul orei 18.30, pe DN 7, În localitatea Sâmbãteni. Conform martorilor oculari, În evenimentul rutier au fost implicate douã autovehicule: un Porsche cu numãrul de Înmatriculare AR-88-XXL ºi un Opel Zafira cu numãrul de Înmatriculare AR-59-LYV. Impactul a fost atât de puternic Încât autoturismul Porsche a fost efectiv rupt În douã, motorul rãmânând pe carosabil iar o jumãtate de maºinã fiind proiectatã pe ºinele de tramvai din localitate.

Accidentul avut loc Într-o curbã ºi, conform martorilor oculari, ºoferul autoturismului Porsche a decedat pe loc, În timp ce ocupanÞii Opel-ului, un tatã ºi doi copii, au fost transportaÞi de urgenÞã la Spitalul JudeÞean Arad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.