Jump to content

Angel Eyes


mike

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru X5 nu pune nimeni in Ro?

As vrea sa arate cam asa, angel eyes+ eliminarea "blurului" din far:

35761[/snapback]

 

Maine o sa iti dau dimensiunile la modelele pe care le am eu . Estimeaza te rog dimensiunile de care ai nevoie . Eventual as avrea niste poze facute de aproape .

 

X5-un din poza se pare ca are angel eyes de la e36 , iar la oglinda de faza lunga arata cam...

 

Cred ca ti s-ar potrivi mai bine de la e46 .

Link to comment
Share on other sites

stiti care-i treaba la E39 care au deja stock angel eyes ? ca faru nu se desface spre deosebire de E46. e lipit. daca l-ai desfacut iese o porcarie cand il lipesti. + ca nu o sa fie fixate calumea in interior :blink:

33040[/snapback]

 

....dai farul jos si tot de pe el jos (conexii) si il pui in cuptor la temperatura mica pentru 10min apoi il deschizi fain frumos faci ce ai de facut si il pui iar in cuptor si il inchizi :)

 

sper ca e la fel la BMW ca la Honda

Link to comment
Share on other sites

Maine o sa iti dau dimensiunile la modelele pe care le am eu . Estimeaza te rog dimensiunile de care ai nevoie . Eventual as avrea niste poze facute de aproape .

 

X5-un din poza se pare ca are angel eyes de la e36 , iar la oglinda de faza lunga arata cam...

 

Cred ca ti s-ar potrivi mai bine de la e46 .

35777[/snapback]

 

 

Diamentrul exterior al inelelor mele este de 133mm .

 

Drivs_er , incearca sa estimezi dimensiunile oglinzii .

Link to comment
Share on other sites

HID: Eu pe 13-14 sunt la mare, la tuning show.

Ne-am putea vedea atunci sa cumpar si eu un set de inele pt un BMW e36?

 

Ai poze cu inelele montate pe masina?

 

Mersi frumos.

35999[/snapback]

 

 

Sigur ne putem vedea . Inca nu am montat angel eyes , ca de-abia de ieri ii am in posesie . Diseara ma duc sa fac " training " , cu un tip ce lucreaza la bavaria .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vreau si eu un set de angel eyes pt e46 pana in 2001 fara face lift!cu cine pot vorbi?:blink:

sunt de mai multe feluri?care este cel mai bun?

39239[/snapback]

 

Daca ai modelul cu xenon din fabrica , iti pot oferi imediat . Daca este modelul fara xenon , in 7-10 zile sunt disponibile si pentru modelul acesta .

 

Cele mai bune inele dupa parerea mea si a celor care le -am montat este ca acestea pe neon sunt cele mai vizibile , in comparatie cu cele originale de pe seria 5 , care sunt vizibile doar noaptea . Plus de asta , la exterior au un aspect original , atunci cand nu lumineaza .

Link to comment
Share on other sites

arata beton spune-mi si mie de unde ai cumparat si la ce bani am si eu un e34 535 si tare bine iar sta si masini mele cu angel :blink:

39262[/snapback]

 

am un prieten care mi le-a adus. sunt de la in.pro, gasesti pe pagina lor de internet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
salut,pentru un x3 stiti cumva de unde pot lua engel ayes?daca gasesc pe la noi,am fost la c&c si mi-au spus ca nu aduc pentru x3.multam.

53095[/snapback]

 

 

Deschide ansamblul far , masoara dimensiunile care ti se potrivesc , iar eu iti trimit ceea ce iti trebuie .

Link to comment
Share on other sites

pt 5 ( E39) m-am mai interesat si exista si posibilitatea schimbarii becului acela cu unul "colorat". se gasec cam greu becurile alea dar e o metoda mai simpla si mai utila.

53479[/snapback]

 

 

Ptr e 39 cu angel eyes din fabrica se pot schimba cu angel eyes pe neon . Vor fi diponibile peste exact o saptamana .

 

Daca schimbi becurile originale cu altele colorate , atunci inelele din fabrica vor fi colorate , insa mai putin luminoase .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.