Jump to content

Ce ati alege in locul meu?


Apple

Ce ati alege in locul meu cu 7000 Euro disponibili?  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

primu loc e 39 locul 2 e 32 .si alte optiuni un 6 rechin

170984[/snapback]

Corect... doar ca e39 in banii astia cam rar.... daca e doar cu probleme... 6 rechin... n-am gasit la vanzare decat un 635 CSi... in rest... tot timpul se pare ca ma voi indrepta spre un e32...

 

PS: Astept si oferte in caz ca gasiti ceva, aveti ceva in minte...:blink:

Link to comment
Share on other sites

E vrb de ianuarie 2007... E 60 nu cred ca am sa ajung sa posed anul viitor :blink: Poate dupa ce imi schimb jobul anul viitor prin 2008 am bani de un leasing... Un alt E34 este exclus...mai ales cu automata... Daca raman la E34 il pastrez pe actualul...

E39 ma gandesc cu groaza ca voi avea parte probleme electronice ciudate...

 

PS: Cand ma gandesc ca schimb masina, urasc sa iau una care n-are cotiere individuale ca la E34 si urasc automata...

Link to comment
Share on other sites

N-am dat spaga never ever, o singura data ptr un radar... In rest nu dau spaga...

171091[/snapback]

 

iti recomand ca de fiecare data cand schimbi masina ...sa iei una mai noua :blink: cu 2 ..ani 3.... cat poti :) deci e39... din primii ani cred ca ..daca ai grija de ea si o aranjezi poate iesi ceva foarte frumos.

Link to comment
Share on other sites

E 34-ul care-l ai..mai ales ca-l si cunosti, l-ai si modificat...si ricum...stii ce poate...e si confortabil, si rapid...ce diferente vezi intre e34-ul tau si altele? fata de un e32...e cam la fel la confortul interior...numai ca e32-ul are motorizare mai mare...si? are motorizarea ca sa deplaseze o caroserie mai mare...pe care cu greu o mai parchezi/strecori in circulatia din ziua de azi...mai ales din capitala....un e39 anii incepatori...nu as recomanda tocmai pentru ca te vei lovi, probabil, de toate defectiunile inerente masinilor de inceput de serie...mai ales la electrice :D

Parerea mea....mergi pe ce ai....si nu investi prea mult in tunninguri si alte chestii inutile, gen audio de 3000euro sau jante de 2000euro...ca stii cum ai pazit-o asa, stock...in acele nopti...mai ales daca pui ceva pe ea care sa tenteze....dvd, ecrane lcd... :) o incarci inutil....

Mai bine investeste banii in ceva ce ar putea sa tii inmulteasca...si la anul (2008) poate treci pe un leasing....ca nimic nu e vesnic :blink:

Eu m-am lecuit de investit aiurea in masina de cand cu e28-ul...era perfect, audio, directie, tinuta de drum, electrice la gramada...apoi.....o secunda..nu mai ai nimic care sa-ti foloseasca :) ..ca nu se potriveste mai nimic pe E34 (mp3-ul l-am mutat :D dar boxele nu :))

Link to comment
Share on other sites

Corect... doar ca e39 in banii astia cam rar.... daca e doar cu probleme... 6 rechin... n-am gasit la vanzare decat un 635 CSi... in rest... tot timpul se pare ca ma voi indrepta spre un e32...

 

PS: Astept si oferte in caz ca gasiti ceva, aveti ceva in minte...:blink:

170985[/snapback]

Nu vrei un E 38? :) Pret bun...discutam ca intre BMW-isti

Edited by mafiotu_m3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.